Post Reply 
Czy denerwują was outra tego typu?
Author Message
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #24
RE: Czy denerwują was outra tego typu?
@ogm
Sama obecność intra lub outra, to wyłącznie kwestia gustu i tu nie ma uniwersalnej odpowiedzi na pytanie "umieszczać czy nie?". Sprawa rozbija się o proponowaną treść outra. Nie widzisz nic złego, bo imho przyjąłeś nieodpowiednie wzorce zachowań, ale ok. To Twoje zdanie, ja przedstawiłem swoje, które widocznie do Ciebie nie przemawia w zupełności, a nie mam zamiaru nikogo indoktrynować za wszelką cenę.

Nie mam pojęcia czemu moja niechęć do tego typu zachowań miałaby być przejawem zgorzknienia. Chętnie się tego dowiem, bo lubię słuchać o sobie.

A co do nagród za pracę, to proponuję przez moment spojrzeć z nieco innego punktu widzenia. Otóż mam wrażenie, że dużo większą nagrodą są łapki/kciuki, suby i komentarze, które są otrzymywane bez namawiania widzów, tzn. pomimo mniejszej ich ilości dają większą satysfakcję.

I drobny offtop:

ogm Wrote:(...)Nie upominanie się o suby to jak nie proszenie szefa o wypłatę po wykonaniu roboty.(...)
Wybacz, że ładuję Ci się w życie osobiste, ale wnioskuję po tym zdaniu, że miałeś bardzo przykre doświadczenia zawodowe.

EDIT: też piszę w żółwim tempie.

Screw you guys, I'm goin' home!
(This post was last modified: 27-10-2012 13:38 by gremlin.)
27-10-2012 13:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Czy denerwują was outra tego typu? - gremlin - 27-10-2012 13:37

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Tego jeszcze brakowało na youtube.. wolf 11 4.114 05-06-2012 14:09
Last Post: bezelo

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 12 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5