Post Reply 
Czy denerwują was outra tego typu?
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #25
RE: Czy denerwują was outra tego typu?
ogm Wrote:Och ludzie małej wiary.
Im dłużej czytam te posty tym więcej widzę w was zgorzkniałości.
Oho, zaczyna się. No i to używanie wielkich słów do rzeczy trywialnych - tak typowe, jak błędne.

Quote:Intra są złe, teraz już nawet outra też już będą.
Podoba mi się ignorancja tego wniosku w temacie pod tytułem 'Czy denerwują was outra tego typu?'. Już widzisz?

Quote:Nie lubicie jak ktoś upomina się o suby, ale przecież wzrastająca liczba widzów jest swego rodzaju nagrodą za wykonaną prace.
Kontradykcja - jak sam stwierdziłeś: nagrodą za wykonaną pracę. Bycie docenionym. Skłonienie samą zawartością filmiku do komentarza oraz subskrypcji. Proszenie o takowe przeczy temu.

Quote:Nie upominanie się o suby to jak nie proszenie szefa o wypłatę po wykonaniu roboty.
Albo nie miałem tak miłych pracodawców albo nie pracowałem na czarno, lol.

Quote:Według mnie nie ma nic złego w zapraszaniu do subskrypcji czy ocenienia i komentowania filmu. Tyle ode mnie.

No tak, ale to my jesteśmy zgorzkniali, twierdząc że są zbędne, bo trącą nagabywaniem oczywistą informacją. Ty zaś możesz rzucić błędne analogie oraz przeczące sobie stwierdzenia i jest ślicznie.
Tak z ciekawości - proszenie o to głosowo, pod koniec materiału, też jest w porządku? Bo przecież widz może za szybko odcinek wyłączyć..mam! Wielkie, niewyłączalne adnotacje na video tudzież interaktywny znak wodny w rogu - panaceum biedaków cierpiących na niskie słupki.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
27-10-2012 14:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Czy denerwują was outra tego typu? - Lavos - 27-10-2012 14:50

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Tego jeszcze brakowało na youtube.. wolf 11 4.114 05-06-2012 14:09
Last Post: bezelo

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 9 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5