Post Reply 
Czy denerwują was outra tego typu?
Author Message
WinterWolf Offline
*

Posts: 160
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #29
RE: Czy denerwują was outra tego typu?
Ja zwykle takie outro wyłączam zanim zdążę przeczytać co na nim jest. Strata czasu. Przez tych kilka sekund mogę sobie poszukać kolejnego filmu do obejrzenia. Więc z punktu widzenia twórcy, który wrzuca taki film powinno być oczywiste, że dla takich widzów jak ja nie opłaca się przedłużać filmu - waży więcej, wolniej się wrzuca (minimalnie, ale zawsze), a treść z końcówki i tak nie dociera.

Jeśli jednak zdarzy mi się już zawiesić na czymś takim oko, to denerwuje mnie jeśli:
- autor jęczy/żebrze o suby - ślepa nie jestem, przycisk subskrybcji umiem znaleźć. Będę chciała to sama sobie poradzę, dziękuję.
- autor zrobił outro niedbale (np. polskie znaki diakrytyczne rozmieszczone losowo albo ich brak - no jeśli Ci człowieku nie zależało na znalezieniu fonta, który będzie miał polskie znaki, to znaczy, że inne rzeczy też robisz na odwal się, więc maleje Twoja szansa na mojego suba).
- autor domontował do obrazka jakiś modny w danej chwili kawałek muzyczny (np. dubstep czy inny Gungnam Style), który nijak nie pasuje do treści filmu/stylu kanału etc., a do tego rani moje uszy (bo najczęściej tak jak dubstep z intra jest za głośno w porównaniu do pozostałej części filmu).

Co do żebrania o suby, lajkowanie kanału na Facebooku etc - mam widzów, którzy nigdy w życiu nie zasubowali nawet jednego kanału. A mimo to zaglądają do mnie, czasem komentują, rozmawiają ze mną na PW. Domaganie się suba wygląda mi na zlewanie tych widzów, którzy nie widnieją w statystyce. A paradoksalnie wkładają więcej wysiłku w oglądanie naszych filmów, bo nie mają automatycznych powiadomień o nowościach na kanale.

I teraz pytanie do tych co jęczą o suby - zależy Wam na widzach czy na statystyce na stronie kanału?
27-10-2012 16:31
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Czy denerwują was outra tego typu? - WinterWolf - 27-10-2012 16:31

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Tego jeszcze brakowało na youtube.. wolf 11 4.111 05-06-2012 14:09
Last Post: bezelo

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5