Post Reply 
Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Author Message
VisualBoy Offline
*

Posts: 6
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #1
Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Witam, jestem nowy na forum, choć obserwuję je już od pewnego czasu. Postanowiłem się zarejestrować, bowiem na yt, coraz więcej osób zaczyna robić jakieś "wojny" itp rzeczy. Ludzie zwracają raczej uwagę na tych większych, ale to co ja zaobserwowałem u osoby mniej znanej na yt, chyba nie jednego z was zdziwi. Otóż chodzi mi o ten film: http://www.youtube.com/watch?v=D-EtaRpbq_0 (podziękowania dla OrganizacjaKrzak za reupload audiologa oraz dla Infelicity za podesłanie linka do tego reuploadu).

Wywołany on został czymś tak śmiesznym jak... łapki w dół. Myślę, że wiele osób mogłoby podłapać w jak "oryginalny" sposób ta oto youtuberka, wykorzystuje motyw "współczujcie mi, będę się czuła lepiej". Kojarzę również osobę, którą ona za to, można rzecz obwinia. Przestał on reagować na jej zachowanie i nic nie robił w tej sprawie (co śmieszne, to ona dzięki niemu zdobyła większość widzów, a to co teraz robi ma chyba za zadanie ją jeszcze bardziej promować). Dodatkowo po samych biuletynach na jej kanale, można stwierdzić, że jest ona w pewnym sensie nie przewidywalna i zrobienie jakiegokolwiek filmu w jej stronę pokazującego, że zachowuje się bynajmniej śmiesznie, mogłoby się skończyć prawdziwym urazem w jej psychice, a potem kto wie co mogłaby zrobić sama sobie...

Co o tym myślicie? Według mnie takie osoby jak ona, które nie są w stanie przyjąć krytyki (i to tylko w postaci głupich nic nie wartych łapek w dół!) nie powinny nagrywać filmów na yt, bowiem źle się to dla nich może skończyć.

PS: Najśmieszniejsze jest to, że po dostaniu zadowalające ilości tych łapek srapek, nagle rezygnuje już z kasowania swego kanału. Krótko mówiąc - śmiech na sali...

Oceńcie to sami.
(This post was last modified: 03-12-2012 07:19 by VisualBoy.)
27-11-2012 09:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - VisualBoy - 27-11-2012 09:59

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Wrzucanie filmów- wszystko na raz czy regularnie po jednym? punio7 6 2.292 21-04-2014 11:06
Last Post: McSayerPL
  Programy i Nagrywanie Kranczer 6 1.804 24-10-2012 18:38
Last Post: Kranczer
  Nagrywanie filmów a dodatkowy dysk Parada 15 5.252 10-07-2012 12:16
Last Post: ogm
  Limity filmów AcreedPL 4 1.474 20-05-2012 09:56
Last Post: Infelicity
  [Problem]Nagrywanie w jakości HD duleba38 3 1.507 07-01-2012 17:06
Last Post: duleba38
  Usuwanie filmów "zagrajmy" TheEurola 14 4.551 12-08-2011 21:02
Last Post: Roofix

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5