Post Reply 
Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Author Message
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #26
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Mamy i głównego gościa. Haha.

GoldSeven Wrote:Tak, wielu z was wcale mnie nie zna i nagle próbuje mnie oceniać po jednym filmie. To jest jak z muzyką, nie wolno oceniać artysty po jednym kawałku. Np. kto z was oceniłby Eminema po 'Ass like that'? Przecież to człowiek wartościowy, a śpiewa o... no, sami widzicie, o czym.

Porównujesz siebie do Slima? Mała kobietko, wybacz, ale porównując swoje poke wypociny do jedynego znośnego białego rapera (cześć polskie białe murzyny) nieco mocno się zagalopowałaś. Serio, kawałki Shady'iego miały troszkę większe przesłanie niż płacz, bo dostałaś łapki w dół.

GoldSeven Wrote:Poza tym ten film jest jakby kontynuacją małej kłótni, właśnie z Judim

To dlaczego nie zatrzymałaś tej "kłótni" dla siebie?

GoldSeven Wrote:. Była kłótnia, którą przedstawiłam w czwartym audiologu - starałam się tam zachować bezstronność,

>Bezstronność
>Kłótnia
Jesteś poważna, czy mnie trollujesz?

GoldSeven Wrote:Łapki w dół nie były powodem mojego płaczu. Załamał mnie fakt, że to, jak zawsze się zachowywałam wobec widzów zostało zniszczone jedną głupią plotką - że ja jakoś obraziłam pana Judiego-Boga.

Jak mogłaś obrazić widza, którego nie znasz? Wydaję mi się, że troszke za mocno przejmujesz się randomami w internetów, NIE ZNASZ TYCH LUDZI KTÓRZY CIEBIE SUBSKRYBUJĄ.

GoldSeven Wrote:Jeśli uważacie, że branie widzów na płacz to coś, na mój poziom, to widać, że nigdy nie oglądaliście moich let's playi.

Fakt, pokemony to coś nie na mój level.

GoldSeven Wrote:Fakt, mam 14 lat, chodzę do gimbazy, reaguję dynamicznie

Dynamicznie nie oznacza "w żenujący sposób"

GoldSeven Wrote:Fakt, mam 14 lat, chodzę do gimbazy, reaguję dynamicznie na wszelkie zachowania, a psychikę mam zrypaną po podstawówce.

Oho, zaczyna się dramat, lece po husteczki i pampersy.

GoldSeven Wrote:Dlaczego? Bo byłam inna od wszystkich.

Magik też, a nawet miał fajne życie, kobieta z dzieckiem w drodze, a on sobie skoczył, ot tak.

GoldSeven Wrote:I jeśli faktycznie, macie mnie za wychudłą blondynkę, która ma swoich widzów za przedmioty, to obawiam się, że jesteście debilami.

Jeżeli uważasz inaczej niż ja, to znaczy, że jesteś debilem, a ja nie rozmawiam z debilami, chwila, już gdzieś to słyszałem.

GoldSeven Wrote:Kłótnię z nim zaczęłam DOSKONALE WIEDZĄC O TYM, ŻE WYLECĘ Z JEGO POLECANYCH I STRACĘ WIDZÓW.

Dramaty polskiej sceny hiphopolo to nic, w porównaniu z twoimi rozterkami moralnymi.

GoldSeven Wrote:Przez łzy powiedziałam,

W ogóle zastanawiałaś się, czy to jest dobry pomysł wypuścić filmik w którym wyjesz do mikrofonu? Powtórze, ZASTANAWIAŁAŚ SIĘ?

GoldSeven Wrote:Najpierw mówi, że jak zacznie nagrywać Minecrafta, to będzie komercha. 2 miesiące później: 'Lol, od stycznia kręcę Minecrafta z gnomkiem'.

Nie wiem czy to kiepski kawał, czy po prostu zaczynasz sypać faktami, którymi nie powinnaś, bo nie wypada, ale tego się uczy na lekcjach etyki.

GoldSeven Wrote:Nie znacie ani mnie, ani Judiego, więc sory, ale nie możecie mnie oceniać.

TYLKO BÓG MA PRAWO NAS SĄDZIĆ!! Ech, to zaczyna się robić żałosne.

GoldSeven Wrote:Prawdziwi widzowie pozostaną ze mną, gdy wszyscy mnie zostawią, bo to właśnie te osoby, które się na mnie poznały.

Zostaną ludzie którzy nie widzą, że zachowujesz się jak idiotka.

GoldSeven Wrote:W wieku 14 lat robię głupoty... Boże, i co się dziwicie? A co wy robiliście w wieku 14 lat?

Lałem paliwo na stacji, a żeby zarobić na pierwsze Nike'i. Handlowałem także żarciem podczas długich przerw w gimnazjonie.

GoldSeven Wrote:jarać szlugi
Jarać gluty, moja droga, jarać gluty.

GoldSeven Wrote:Sory, ale moje let's playe od początku miały jedną ideę - by pokazać ludziom, jak powinno się traktować widzów, dzięki którym ich kanały istnieją

Robisz to źle.

GoldSeven Wrote:Wiem, bo wszystkie skargi na niego są kierowane właśnie do mnie!

Zostałaś jego menedżerką? :0

GoldSeven Wrote:I wiecie co? Gdzieś mam to, co sobie o mnie sądzicie. Weszłam na forum, napisałam prawdę i wyszłam.

Wspaniale, urzekła mnie ta historia, widzę tam plaże, konie, jednorożce, ale i tak, mała wartość merytoryczna, 3+, siadaj.

GoldSeven Wrote:Nie skasowałam żadnego komentarza

Dwa moje komentarze zostały usunięte, niestety, nie mogę ci tego udowodnić, ponieważ nie mam screenów owych komentarzy.

GoldSeven Wrote:ale jestem tylko głupim dzieckiem ze spieprzoną psychiką.
Tak w sumie mógłbym podsumować wywód na tym forumie, ale cóż, nie mogę, nie przystoi osobie o mojej prezencji i wychowaniu tego napisać.

Swoją drogą, na forumie dla podludzi także założyli temat o tobie, możesz napisać o tym biuletyn, jestem pewny że twoja widownia się ucieszy.

http://letsplej.pl/t-15198-krecenie-film...la-kazdego łap, podziękujesz później.
29-11-2012 22:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - Innominatus - 29-11-2012 22:55

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Wrzucanie filmów- wszystko na raz czy regularnie po jednym? punio7 6 2.292 21-04-2014 11:06
Last Post: McSayerPL
  Programy i Nagrywanie Kranczer 6 1.810 24-10-2012 18:38
Last Post: Kranczer
  Nagrywanie filmów a dodatkowy dysk Parada 15 5.271 10-07-2012 12:16
Last Post: ogm
  Limity filmów AcreedPL 4 1.474 20-05-2012 09:56
Last Post: Infelicity
  [Problem]Nagrywanie w jakości HD duleba38 3 1.513 07-01-2012 17:06
Last Post: duleba38
  Usuwanie filmów "zagrajmy" TheEurola 14 4.564 12-08-2011 21:02
Last Post: Roofix

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 18 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5