Post Reply 
Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Author Message
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #34
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7
Ojojoj, kilka godzin mnie nie było na kompie a tu taki spam :] Wolę jednak wypowiedzieć się tu, a nie na yt, gdzie jak doskonale widać prowokujesz mnie do rozmowy, by tylko moi widzowie obejrzeli twój film i może zostali też twymi widzami. Nie ma to też jak próbować dodać swój lament jako odpowiedź wideo do mego ostatniego filmu, czyż to nie dziwne, hmm. Dodatkowo chyba rzeczywiście jesteś za młoda na internet, skoro siedząc z facetami na skajpaju bierzesz wszelkie słowa na serio. Codziennie dowalamy sobie jakieś teksty wiedząc, że to tylko głupie żarty, jakoś nie widzę, żeby inni płakali w filmikach z tego powodu. A to, że to ty bardzo chciałaś wystąpić w mym odcinku i cię dodałem do akurat trwającej rozmowy na skypie, to inna sprawa.

Natomiast jeśli chodzi o olewanie widzów, to chyba ty tego nie zrozumiesz. Masz 14 lat, chodzisz sobie do szkółki i po powrocie ze szkoły wchodzisz i gadasz z każdym. Ja niestety jestem starszy, oprócz studiów mam też inne obowiązki i jakoś ciężko codziennie utrzymać mi kontakt z ponad 3 tysiącami osób.

Doczytałem, też w twej wypowiedzi tekstu odnośnie majnkrafta i tego, że będę go nagrywać z Gnomkiem. No teraz to się popisałaś inteligencją i znaniem osoby, o której mówisz. Jednak jak nie rozumiesz, to ci wytłumaczę. Gnomek to teraz chyba ostatnia osoba, która by nagrywała Manjkrafcika, więc podanie go za przykład było po prostu pokazaniem, że taka jest szansa na Majnkrafta u mnie na kanale, jak to, że u niego ta seria się znajdzie...

PS: Proszę nie traktować mnie jak jakiegoś Boga, bo chyba kilka razy doczytałem się stwierdzenia "obraziłam pana Judiego-Boga". Wybacz, ale ja na scenie Let's Play jestem tylko taką małą, malutką postacią, która zamiast bawić się w tworzenie debilnych filmików o tym jak to cię świat skrzywdził, wolę mieć to w dupie i dalej nagrywać swoje serie Let's Play.
30-11-2012 07:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Nagrywanie filmów nie dla wszystkich - Gold7 - JudiMakeFun - 30-11-2012 07:40

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Wrzucanie filmów- wszystko na raz czy regularnie po jednym? punio7 6 2.292 21-04-2014 11:06
Last Post: McSayerPL
  Programy i Nagrywanie Kranczer 6 1.809 24-10-2012 18:38
Last Post: Kranczer
  Nagrywanie filmów a dodatkowy dysk Parada 15 5.267 10-07-2012 12:16
Last Post: ogm
  Limity filmów AcreedPL 4 1.474 20-05-2012 09:56
Last Post: Infelicity
  [Problem]Nagrywanie w jakości HD duleba38 3 1.512 07-01-2012 17:06
Last Post: duleba38
  Usuwanie filmów "zagrajmy" TheEurola 14 4.558 12-08-2011 21:02
Last Post: Roofix

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 18 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5