Post Reply 
Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe?
Author Message
TheIntelPL Offline
*

Posts: 62
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #38
RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe?
Rangy Wrote:Wylogowałem się z konta, na głównej stronie widzimy "Castaway Island #19" - prowadzi Madzia, czyli tutaj mamy już dodatkową atrakcyjność, bo kobieta. "Kwadratowa Masakra", czyli kolejny nudny goły content który oczywiście obejrzałem po części, bo sam materiał ma godzinę (jak na głównej znalazło się nagranie z live, z dodatku Minecrafta? Sami sobie odpowiedzcie).
Minecraft jest popularny i pewnie będzie popularny.Powiedzmy sobie szczerze, Minecrafta oglądają dzieci w wieku od 7 do 13 lat, najczęściej.Policz ile jest dzieci w takim przedziale wiekowym i ile z nich ma dostęp do internetu.Wyświetlenia będą się nabijały, a youtuberzy będą zarabiali.

Ostatnio szedłem na mieście i gadałem z kolegą i podeszło do mnie dziecko(zakładam, że 7 letnie) i mówi do mnie.
- Ma pan głos jak ten youtuber z Majnkrafta. ;__;

Muszę wam jeszcze powiedzieć, że nie rozumiem dzieci w wyżej wymienionym przedziale wiekowym.Znajdą się tacy co to sobie Frapsa pobiorą z Internetów i zaczną nagrywać Minecrafta.Niedość, że z piskliwym głosem to i bezsensownie, bo dobrze wiedzą, że internet jest zasypany Minecraftem.Taki 8 letni youtuber NIC NIE ZAROBI, ani za wiele subskrybcji nie zyska, więc po co mu te nagrywanie Minecrafta? Jeśli tak lubi grać w tego Minecrafta to niech sobie gra, ale bez publikowania tego w internecie bo to już jest okropne!

Gdyby w jakimś z moich postów pojawił się błąd, a ty go zauważysz to proszę cię, poinformuj mnie.
Prędkość łącza internetowego: 15mb/s
17-12-2012 21:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe? - TheIntelPL - 17-12-2012 21:18

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Co sądzicie o obecnym systemie edukacji? miro 31 7.291 26-03-2013 23:42
Last Post: wiktoro198
  Testoviron wrócił na youtube Bany_kau 10 3.771 21-02-2013 21:36
Last Post: RoDaK
  Youtube - wyświetlenia szakal666 6 2.683 01-09-2011 22:07
Last Post: Kern3l
  Partnerstwo Youtube szakal666 11 11.636 03-08-2011 18:47
Last Post: Mandero

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5