Post Reply 
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Author Message
Kamilogik Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #9
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(02-01-2013 12:40 )Sou Wrote:  Fanboy buraka:D
Ja się tylko grzecznie zapytałem bo nie udało mi się znaleść takowej treści.

(02-01-2013 13:21 )gremlin Wrote:  
(02-01-2013 12:21 )Kamilogik Wrote:  Jeżeli komuś się nie podoba to niech nie ogląda a takie tematy są tworzone jedynie z zazdrości.
Dwie bzdury w jednym zdaniu.
Ad. 1. W jaki sposób w takim razie można ocenić, co będzie mi się podobało, a co nie?
Ad. 2. Nie potrafisz przyjąć do wiadomości, że ktoś może mieć ochotę wyrazić swoją opinię na temat gustu społeczności YT, hm?
1. Chodziło mi o to, że wiele ludzi gdy już obejrzy coś i się nie spodoba
to wyzywają na prawo i lewo bez podania przyczyny. Nie wszyscy muszą mieć taki sam gust.
Jakiś czas temu pod filmem znanego youtubera zobaczyłem komentarz "gówniany filmik zresztą jak każdy" po w daniu się w "dyskusję" z inną osobą napisał "..a żeby zrozumieć czemu ten filmik to gówno to trzeba mieć trochę więcej lat niż naście... " a trochę później "..a filmiku tego nawet nie oglądałem", więc jak komuś się nie podoba to po co nadal przebywa a czyimś kanale nie znając jego treści?
2. Mogę przyjąć to do wiadomości jednak nie rozumiem dlaczego w większości przypadków ta opinia jest podawany w sposób negatywny. Powstał temat "TOP 5 youtuberów" a później "ból dupy" nawiązujący to zazdrości. Czy nie można podyskutować o pozytywniejszych rzeczach?
(This post was last modified: 06-01-2013 17:49 by Kamilogik.)
02-01-2013 15:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają - Kamilogik - 02-01-2013 15:35

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Youtuberzy wolf 25 9.353 03-11-2013 13:03
Last Post: Gospov
  Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? dawzar1949 74 23.525 21-04-2013 19:56
Last Post: Tectologic

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 14 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5