Post Reply 
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Author Message
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Quote:mimo, że jest otyłym 50latkiem
To tylko domysł, niepoparty żadnym dowodem. No chyba, że bardzo wierzysz wykopowi i zdjęciu rzekomego Buraka, który był na nim podobny do Richarda Kuklinskiego.

Quote:słaby Troll w tym gnieździe Trolli :P
Fajnie, że występującą w tym temacie mniejszość forum uznajesz jako serce forum. Gratz.

Quote:Możliwe nawet, że jakiś Admin bądź Moderator się bawi z nudów.

Ta, bo naprawdę nie mają czegoś lepszego do roboty, począwszy od spraw prywatnych po moderację.

Quote:Czyli pytanie w stylu komu zazdrościcie.
O, filozofia Smugglera z CDA, człowieka, którego "mądrości" chłoną 14-latkowie, a później zaczyna się, że "jak się coś nie podoba, to się o tym nie mówi". Aha, jeszcze niedawno zaczął na łamach jego gazetki prawić o hejterach. Uroczo, prawda?

Quote:Jeżeli już piszesz 2 osoby w jednym punkcie to dalej powinno być 3 a nie 2.
Uznał ich za duet. I w sumie uznał ich prawidłowo, ponieważ ci goście są tak ze sobą powiązani w kwestii filmów na YouTubie, promocji siebie nawzajem i wspólnych materiałów, że gdyby strajkowali za PRLu mogliby spać na jednym płacie styropianu.

Quote:A w kwestji wieku to masz dowody?
A w "kwestji" zazdrości to masz dowody?

Quote:Jeżeli komuś się nie podoba to niech nie ogląda a takie tematy są tworzone jedynie z zazdrości.
Jedna z głupszych filozofii internetu, chodząca do spółki z "hejterami, polaczkami" będąca zarazem błędem logicznym + domysł niepoparty niczym.
2-, siadaj.

Quote:Hehe, następny whiteknight, który zamiast wchodzić w polemikę z cudzą opinią będzie zarzucał zawiść i zazdrość. Czekam jeszcze na określenia "hejter" i "polaczek". Ta Trójca lubi występować w komplecie.
Punkt dla Ciebie.

Quote:O kolejny :D
Suszibo, kiedy Ty napisałeś ostatnio coś sensownego bez użycia emotki?

Quote:1. Chodziło mi o to, że wiele ludzi gdy już obejrzy coś i się nie spodoba
to wyzywają na prawo i lewo bez podania przyczyny. Nie wszyscy muszą mieć taki sam gust.
Jakiś czas temu pod filmem znanego youtubera zobaczyłem komentarz "gówniany filmik zresztą jak każdy" po w daniu się w "dyskusję" z inną osobą napisał "..a żeby zrozumieć czemu ten filmik to gówno to trzeba mieć trochę więcej lat niż naście... " a trochę później "..a filmiku tego nawet nie oglądałem", więc jak komuś się nie podoba to po co nadal przebywa a czyimś kanale nie znając jego treści?
Tępy, pomniejszy przypadek flame'u. Nie oznacza on, że w dyskusji warto Twoją gadkę o nie oglądaniu stosować, tyle w temacie.

Quote:Czy nie można podyskutować o pozytywniejszych rzeczach?
Hah. A czemu niby dyskusja musi się odbywać na temat pozytywnych rzeczy? Dobra, podyskutujmy o dzisiejszej pogodzie. Och przykro mi, ta też jest zła.

Quote:BrzydkiBurak ? Niekryty Krytyk ?
A co, ci niby są lepsi? Poza tym proszę Ciebie, nie stosuj spacji przed znakami interpunkcyjnymi.

Quote:gimbusy i ludzie których to już nie bawi. Tyle ode mnie.
Stereotyp o gimnazjalistach? Typowe.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
06-01-2013 08:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają - Infelicity - 06-01-2013 08:12

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Youtuberzy wolf 25 9.353 03-11-2013 13:03
Last Post: Gospov
  Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? dawzar1949 74 23.542 21-04-2013 19:56
Last Post: Tectologic

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 18 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5