Post Reply 
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Author Message
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(02-01-2013 12:54 )LavosCore Wrote:  
TheIzuel Wrote:Yahoo przecie widać, że to słaby Troll w tym gnieździe Trolli :P
Możliwe nawet, że jakiś Admin bądź Moderator się bawi z nudów.
Pokaż dowody albo przestań się bawić w bezsensowne domysły.

Kamilogik Wrote:
(02-01-2013 00:56 )Bany_kał Wrote:  Jacy są wg Was najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają?
Czyli pytanie w stylu komu zazdrościcie.
Och, proszę, rozwiń swoją myśl. Chętnie posłucham więcej bredni pokroju Meldero czy kto tam z newfagów to pisał.

Napisał kolega domysł - jego zdanie. Ja też się z nim niekoniecznie w tym przypadku zgadzam. Uważa, że autorem kieruje zazdrość- jego opinia.
Ale ok może się mylę.
Co do tematu- opinia subiektywna. Mogę powiedzieć, że z zagranicznej sceny UberHaxorNova. A z Polskiej- NoLif666- nie prezentuje wysokiej jakości materiałów. Mimo to dużo osób go ogląda.

@LavosCore -A tak w ogóle to co tego "newfagów" - teraz mógłbym snuć debilne domysły, czy teorie spiskowe,że uważasz nowych użytkowników za kogoś gorszego od tych starszych. Ale nie mam zamiaru marnować na to mojego czasu,bo jak znam życie tak nie jest. Ale odpowiadając na głupie posty innych, sam piszesz jeszcze głupsze posty wciągając się w czyjeś trollowanie lub głupotę- np. moją =)

Another day, another night.
06-01-2013 16:26
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają - The Meldero - 06-01-2013 16:26

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Youtuberzy wolf 25 9.353 03-11-2013 13:03
Last Post: Gospov
  Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? dawzar1949 74 23.567 21-04-2013 19:56
Last Post: Tectologic

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 19 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5