Post Reply 
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #25
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(06-01-2013 16:26 )The Meldero Wrote:  Napisał kolega domysł - jego zdanie. Ja też się z nim niekoniecznie w tym przypadku zgadzam. Uważa, że autorem kieruje zazdrość- jego opinia.
Ale ok może się mylę.
Wycieranie sobie buźki w ten sposób do niczego nie prowadzi. Równie dobrze mógłbym stwierdzić, iż twój post jest głupi, zasłaniając się prawem do własnego zdania.

Quote:@LavosCore -A tak w ogóle to co tego "newfagów" - teraz mógłbym snuć debilne domysły, czy teorie spiskowe,że uważasz nowych użytkowników za kogoś gorszego od tych starszych.
Uważam za gorszych tych, którzy poprzestają na rzuceniu garści przypuszczeń, nie znają definicji słów, które używają i tak dalej i dalej. Gorsi są jeszcze ci, którzy nie chcą dostrzec błędów w takim postępowaniu, wycofując się chyłkiem...no, chyba załapałeś.

Quote:Ale nie mam zamiaru marnować na to mojego czasu,bo jak znam życie tak nie jest. Ale odpowiadając na głupie posty innych, sam piszesz jeszcze głupsze posty wciągając się w czyjeś trollowanie lub głupotę- np. moją =)
O? To coś nowego, przyznam. Tylko że twoja teoria rozbija się o fakty. I jak, wspominając wcześniejszą pisaninę, ma się to do głupot - własnego zdania?
Nieważne. Po prostu wskaż mi, gdzie napisałem takie posty.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
07-01-2013 10:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają - Lavos - 07-01-2013 10:35

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Youtuberzy wolf 25 9.353 03-11-2013 13:03
Last Post: Gospov
  Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? dawzar1949 74 23.526 21-04-2013 19:56
Last Post: Tectologic

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 14 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5