Post Reply 
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Author Message
Oleksander Offline
*

Posts: 11
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #49
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Elwood Wrote:chodzi o prawo do wyrażania własnego, pozytywnego bądź negatywnego zdania, z czym to wiele osób nie może się pogodzić.
Masz rację i w zupełności się zgadzam.
Jeśli się zastanowić, to "nie podoba się, nie oglądaj/czytaj/słuchaj" ma dużo sensu. Ale skoro już obejrzałem i mi się nie spodobało, to niby z jakiej okazji nie mogę wyrazić mojej dezaprobaty? Ja wychodzę z założenia "nie podobało się, ale zobaczyłem, to mogę napisać". Niektórzy pisząc "nie oglądaj" myślą "nie komentuj". :c

Są też osoby, które oglądają dalej, chociaż im się nie podoba. To mnie zastanawia. Robią to żeby sprawdzić czy coś się zmienia na lepsze?
Ale jestem pewien, że istnieje nadzieja. Kiedyś mój mózg też był mniej pofałdowany.

Internet to poważny biznes
12-01-2013 00:59
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają - Oleksander - 12-01-2013 00:59

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Youtuberzy wolf 25 9.353 03-11-2013 13:03
Last Post: Gospov
  Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? dawzar1949 74 23.557 21-04-2013 19:56
Last Post: Tectologic

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 23 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5