Post Reply 
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Author Message
nobody Offline
*

Posts: 14
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #50
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Mnie osobiście jedno konto mocno denerwuje, a jest to BrzydkiBurak. Jak dla mnie wybił się na prostych filmikach typu, cziter to debil i jest zły, złodziej to debil i jest zły. Czyli gadanie o czymś oczywistym, ale, że gościu ma fajny głos i ludzie lubią słuchać czegoś z czym się zgadzają więc w taki sposób zdobył widzów. Najbardziej mnie w nim oburzało to, że według niego, jeśli masz inne zdanie od niego to jesteś debilem, a dla mnie filmikiem o studiach i studentach całkowicie się pogrążył. Czy się coś w jego koncie zmieniło? nie wiem, nie oglądam. Jego 2 kanał BuraczekCebulaczek jest według mnie lepszy i kreatywniejszy, ale nie na tyle bym go oglądał. Pojawiło się nie dawno kolejne jego konto CudownaKraina. Ładnie opowiada jak jest źle w naszym Państwie, ale dla mnie to kolejne oczywiste gadanie(no, przynajmniej dla mnie), podaje różnie liczby i nie wiem skąd je bierze, czy są prawdziwe?, być może są, ale dla mnie nie jest osobą godną zaufania i na słowo mu nie uwierzę. By taki filmik miał dla mnie znaczenie to powinien jeszcze powiedzieć co można zrobić by było lepiej (może to zrobi w następnych filmikach?) Widziałem opinie, że Burak otwiera tyle kont bo jest chytry na kasę, ale ja się z tym nie zgodzę bo widać, że kasy ma dużo. Jak dla mnie to po prostu robi z siebie wodza internetu, pytanie tylko po co? ;> :P
12-01-2013 13:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają - nobody - 12-01-2013 13:52

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Youtuberzy wolf 25 9.353 03-11-2013 13:03
Last Post: Gospov
  Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? dawzar1949 74 23.558 21-04-2013 19:56
Last Post: Tectologic

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 18 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5