Post Reply 
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Author Message
wiktoro198 Offline

Posts: 57
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #52
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(08-01-2013 15:43 )apparatus Wrote:  On topic w końcu:
  1. Rockalone2k - wyjasniałem już wielokrotnie. Człowiek nieszczery i udający miłego, jego kanał to milion filmów o niczym, podobne teksty można przeczytać z tyłu pudełek z grami.
  2. Rojov13 - świetny przykład tego, jak niewiele trzeba, by osiągnąć sukces. Na zmianę darcie mordy i wykształciuchowo, bo "mam magistra" i się znam, podczas gdy jego poważne materiały o grach mają niewiele sensu i widać w nich ubogą znajomość tematu, terminologii i języka w ogóle (makaronizmy anyone?). Jako bonus - materiały o rysowaniu, w których pokazuje jak nie umie rysować.

Dlaczego uważasz że Rock jest nieszczery, patrząc na wszystkie jego tuby których będzie już ze 180, vlogi i sposób w jaki wszystko opowiada można śmiało stwierdzić że to szczery miły facet, być może masz dowody na to jak opowiada jakieś kłamstwa?, jeśli tak to przytocz jestem ciekaw. Czy udaje miłego i sympatycznego?, nie sądzę ponieważ jest bardzo naturalny i spontaniczny w tym co robi i jak sam mówił odpowiadając na pytanie w Q&A czy faktycznie jest taki milusi za jakiego go mają czy udaje odpowiedział ,, nie ponieważ kiedyś by ta świnia ze mnie wyszła''. Czy wyszła?. Osobiście uważam że jego kanał zmierza w złą stronę, nagrywa jakieś durne filmiki ostatnio Ja kamera i ja, albo poranne pieprzenie o bzdurach, nie zawsze ale często tak, próbuje być na siłę śmieszny mimo że wielokrotnie deklarował że nie chce bo nie wychodzi mi tu, zawsze lubiłem obejrzeć sobie tube od Rocka na temat który poruszał moje przemyślenia itp, a teraz tego mi brakuje, woli robić z siebie idiotę a dzieci i tak lajkują co mnie osobiście strasznie denerwuje raz śpiewał piosenke o smoku przy scenerii skyrima, nie mniej jednak dalej go oglądam ale fakt jest taki że dodam go do listy tych beznadziejnych co się ich ogląda, jeśli nadal będzie tak prowadził kanał, do tego te skrzeczenia przy lets playach czasami.


Dla wszystkich krytykujących roja, przyznać trzeba że poziom pozytywnego popieprzenia i poczucia humoru musi być wysoki, kręcąc takie materiały, on ma za zadanie pokazać nam grę, opowiedzieć o niej, i dostarczyć śmiechu, rozumiem nie każdemu się to może podobać. Nie mniej jednak facet z charakteru jest bardzo ok, miałem przyjemność porozmawiać z nim na zlocie tarczowników.


A koleś którego wszyscy oglądają mimo że jest beznadziejny?, jest taki jeden Klocuch, ludzie się starają wybić i robią naprawdę dużo w tym kierunku, a tu pojawi się taki dziaciak który wybija się na tworzeniu wielkiego shitu, chyba nie muszę wyjaśniać dlaczego shitu.

Husiek jeszcze, ma wiele fanów zupełnie nie wiem dlaczego, jest zwykłym zamulaczem i nie prezentuje kompletnie nic ciekawego.
(This post was last modified: 26-01-2013 22:52 by wiktoro198.)
26-01-2013 22:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają - wiktoro198 - 26-01-2013 22:48

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Youtuberzy wolf 25 9.353 03-11-2013 13:03
Last Post: Gospov
  Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? dawzar1949 74 23.542 21-04-2013 19:56
Last Post: Tectologic

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 21 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5