Post Reply 
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Author Message
TaboretPL Offline
*

Posts: 68
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #65
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Przyznaję się że oglądam kanały z Minecraftem pewnie zaraz będą chcieli mnie powiesić za bycie minefagiem itd... xd Ale raczej oglądam kanały które oprócz Minecrafta oferują też coś innego. Chyba tylko dwa kanały na mojej liście subowanych to kanały całkowicie minecraftowe pozbawione innej tematyki ale akurat te osoby robią naprawdę wiele różnych pomysłowych serii więc to są takie dwa wyjątki xd Sam jestem zagrajmerem i owszem nagrywam MC ale minecraft to tylko jedna z kilku gier które już przerobiłem. Staram się by mój kanał był uniwersalny i każdy znalazł na nim to co mu się akurat spodoba i tym samym móc trafić do większej publiczności. Dobra przejdźmy jednak do osoby która zdecydowanie mnie na YT irytuję a jest nią Niekryty Kretyn. Podobały mi się jego stare filmiki. Miały swój własny styl i świetnie się przy nich bawiłem. Materiały NK przestały mi się podobać w okolicach filmiku o teletubisiach który mnie jeszcze rozśmieszył ale od tego filmiku było po prostu gorzej. Zaś przy filmiku o Bobie budowniczym już całkiem odpadłem. Tak jak mówiłem "jak mi się coś nie podoba to nie oglądam" nie znaczy to jednak że nie pozostawię opinii czemu dany materiał mi się nie podoba wiedząc że zaraz naskoczy na mnie banda żadnych krwi gimbusów...

Zaś co do dyskusji o Roju, jedno słowo:
PewdiePie - są cholernie podobni.

[Image: images?q=tbn:ANd9GcQq2NzBnDAx6Op7-8qL3zh...WISDPWkIrC]
(This post was last modified: 28-01-2013 19:22 by TaboretPL.)
28-01-2013 19:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają - TaboretPL - 28-01-2013 19:21

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Youtuberzy wolf 25 9.353 03-11-2013 13:03
Last Post: Gospov
  Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? dawzar1949 74 23.552 21-04-2013 19:56
Last Post: Tectologic

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 12 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5