Post Reply 
jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
Author Message
Amariell Offline
*

Posts: 1
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #47
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
Długo się zastanawiałam czy napisać cokolwiek czy też nie ale w sumie jak widzę że coraz więcej brudu wychodzi to dołożę swoje trzy grosze.Shoguna znałam podkreślam znałam jakiś czas.W obecnej sytuacji i po tym wszystkim co zrobił on nie chce go znać ani ja ani moi znajomi.Jego teorie spiskowe są już legenda... szkoda tylko że nie powie słowa o sobie.Dlaczego nie powie że wysyła swoje nagie zdjęcia niemalże każdej nowo poznanej kobiecie ?Dlaczego nie powie publicznie że umawia się z kobietami w hotelach jak przyjeżdża do Polski ? No przecież pranie brudów jest ostatnio w modzie? Bynajmniej on tak sądzi ? Dlaczego nie powie widzom że potrafił wysłać zdjęcia do uwaga 13 letniej panny pokazując w całej krasie swoje walory i chwaląc się dziewczynie że go żona nie potrafi ręką zaspokoić i czy ta dziewczynka będzie potrafiła?To jest normalne? Albo jeszcze lepiej swój własny zrobiony film jak trzepie kapucyna ? Dlaczego o tym nie wspomni ani słowa? No przecież jest szczery więc w czym problem ? Skoro mówi o Madzi że ta sypia z każdym dlaczego nie powie o sobie?Nawet podkreślam NAWET JEŚLI prawdą jest co Madzia robiła on nie jest jej materacem i nie miał prawa wypowiadać się w taki czy inny sposób przy czym sam święty nie jest a zgrywa nie wiadomo kogo.Mówienie o tym kto ile zarobił dowodzi tylko i wyłącznie jakim zawistnym człowiekiem jest Shogun.Wiem od niego że potrafił płacić za polecenie swojego kanału czy...nawet łapkowanie jego filmów żeby zwiększyć liczbę widzów przy czym sam jedzie kanały ktore robią sporo żeby zwiększyć licznik.Kto tak robi ? Wiem o 4 kanałach którym płacił a jak się nie daj Boże ktoryś potknął zaraz było zastraszanie i jak w przypadku Madzi Hejt. Zauważcie jedno..dlaczego wszyscy jego starzy znajomi od niego się odsuneli ? A Ci nowi też powoli zaczynają się zastanawiać ? Ponieważ nikt normalny nie chce mieć do czynienia z takim człowiekiem.Płacze i bredzi jakieś głupoty że jest zastraszany ...on sam to wymysla.Pamiętam jak siedzieliśmy na ts i sam osobiście mówił że co by było gdyby zaczął być kontrowersyjny na YT i zaczął pokazywać prawdziwego siebie.Tak więc to nie jest zgrywanie biedaka po którym każdy jedzie...on taki niestety jest.Każdy wtedy popukał się w czoło i mówił daj sobie spokój z tym na dobre Ci to nie wyjdzie.No ale...przecież on wie lepiej i wyszło jak wyszło. Powiem tylko tyle że wiem doskonale o jednej sprawie ktora bedzie prawdopodobnie mieć swój finał w sądzie mianowicie ojciec tejze dziewczynki do ktorej trafiły jego fotki skieruje sprawę do sądu w momencie gry pan S wróci do polski.
06-02-2013 08:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o' - Amariell - 06-02-2013 08:49

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Po co nagrywacie? LamaTiVi 18 6.408 13-03-2013 23:44
Last Post: Wasyl

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 8 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5