Post Reply 
jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
Author Message
DonPietro Offline
*

Posts: 6
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #50
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
(06-02-2013 01:01 )buuu Wrote:  http://www.sadistic.pl/cala-prawda-o-you...125983.htm
Tutaj np. wyraźnie Seba powiedział na samym końcu "hejtujcie". Namawianie do hejcenia jest szkodzeniem.

Trochę powiało paranoją...hejtujcie odniosło się do tego filmiku co wrzucił shogun. Czyli, że go mają hejtować. yhym...A tak btw. fajny opis na sadistic takiej hipokryzji już dawno nie widziałem :) .

Nie to żebym bronił Shoguna tylko nie dostałem jeszcze żadnej odpowiedzi konkretnej skąd ta nienawiść do tego człowieka. Bo teraz wychodzi, że odzywa się w nas polaczkowość i jak ktoś jest cwańszy od nas to od razu jest zły. ja przesłuchałem materiał na spokojnie i w sumie tam nic nie ma takiego co mogło by Rocka zniszczyć. Tagi można było sprawdzić, bloki to prawda (kumpel został zblokowany bo coś tam napisał nie zgadzając się z Rockiem). Więc ja się pytam znów skąd ta nienawiść O.o . A jeszcze tak bo było niby więcej tych materiałów kontrowersyjnych no i spoko. Było wymiana filmików Rock vs. Shogun i masa youtuberów wypowiedziała się na ten temat (po co? Po suby) Łoooo odkryłem tajemnice yt. Teraz zostanę zniszczony przez cybernetyczną armie robotów morderców. Trochę mniej paranoi trochę więcej logiki. Jak się by olało to na początku to teraz byśmy się tu nie wypowiadali. Bo Shogun nie miałby po co nagrywać dalej tych swoich ,,kontrowersyjnych'' materiałów.

Srry za nieskładność, ale mam nadzieje, że co bardziej kumaci zrozumieją o co be.
06-02-2013 12:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o' - DonPietro - 06-02-2013 12:10

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Po co nagrywacie? LamaTiVi 18 6.429 13-03-2013 23:44
Last Post: Wasyl

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 21 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5