Post Reply 
jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
Author Message
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #57
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
(06-02-2013 11:05 )Innominatus Wrote:  Co do zaglądania ludziom w majtki czy poszukiwaniu ich facjaty w internetach, w momencie w którym osoba staję się osobą publiczną, (sory burak, masz więcej niż 100k widzów, wg jakichś tam standardów twoja persona internetowa stała się publiczną, czekamy na vloga, który oczywiście nie będzie zawierać twojej twarzy, bo twoje ego Ci na to nie pozwoli), koleś ma prawo mówić o takich rzeczach, pod warunkiem, że ma na to twarde dowody, (zarzut kurwienia się jest dosyć ciężki, w niektórych krajach to nadal przestępstwo) tak samo jak stalking, także seba no niestety, biega myślami tam gdzie nie trzeba, chociaż misję może mieć słuszną, ukazanie kółeczka ssania, które może istnieje, może nie.

Nie trzeba sorrowac. Podpisuje sie wszystkimi liscmi pod tym co napisales. Niech mnie stalkuja a jak juz wynajda to niech opowiadaja kim to ja nie jestem... ale niech zalaczaja zrodlo. Wiem ze ten moj status anona zawsze moze sie skonczyc - zwykly sprzedawca w osiedlowym sklepie moze mnie rozpoznac lol.

Gdyby o mnie opowiadal to co mowil o pewnej jutuberce i jej dupie to bym jednak zeba wybil. A tak to sie przygladam i na cos czekam ;D

(06-02-2013 21:06 )Bany_kał Wrote:  Nikt mi nie powie, że jak się już jest w pewnym wieku i się siedzi i gra z nastoletnimi chłopcami, to to jest społecznie uznawane za normalne. Nie wiem poznajesz kobietę i mówisz, że w wolnych chwilach lubisz siedzieć z gimnazjalistami i tak sobie o jakiś drewnianych kilofach czy co to tam jest w tym minecrafcie gadacie?
Poważnie już wolalbym się przyznać, że trzepie kasę na gimbo i sram na podatki.

Kolego/kolezanko wszystko sie zgadza. Ale prosze odpowiedz na takie pytania:
- kiedy ostatnio "gralem" w minkrafta?
- kiedy ostatnio budowalem w minkrafcie z kims innym niz soba (lol) lub osobami wystepujacymi w jakis wspolnych filmach? (madzie ctsg skkfy haremy huski roje gnomki itp)
- ktora z osob z ktorymi czasami cos pobuduje jest gimbazem? ;)
- jak ma sie smyranie kilofami z tym ze ostatnie miesiace siedzialem... 200 x wiecej godzin w bf3 a nie minkraftach?

Jedyne co mozna mi z minefagizmow zarzucic to ze lubie czasami wchodzic na serwer skkf i korzystajac z zyczliwie ofiarowanych mi uprawnien... zakradac sie do losowych graczy i na niewidocznym spawnowac im pod nogami owce terrorystki. Taki fetysz ;)

Dlaczego nie ma plonkownicy? :(

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
(This post was last modified: 06-02-2013 21:27 by BrzydkiBurak.)
06-02-2013 21:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o' - BrzydkiBurak - 06-02-2013 21:12

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Po co nagrywacie? LamaTiVi 18 6.428 13-03-2013 23:44
Last Post: Wasyl

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 19 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5