Post Reply 
jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
Author Message
Kamilogik Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #59
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
Błędna interpretacja i drama gotowa ale zanim zrobi się aferę najpierw stwierdźcie fakty a bo wymysły to może mieć każdy tylko z dowodami, źródłami są problemy.

Shogun twierdzi, że rozmawiał z burakiem ale on wysłanie pojedynczej wiadomości czy filmu traktuje jako rozmowę, więc według jego przekonań rozmowa faktycznie się odbyła bo burak mówił, że coś mu wysyłał.

Mafia youtubowa - Tak to może wyglądać z innego punktu widzenia. Burak zbiera dane o zarobkach. Kółko wzajemnej adoracji. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Shogun siedzi chyba troszkę dalej.
Burak podobno oddaje wszystkie zarobki na akcje charytatywne. Dobry gest ale czy nie mógł pokazać tych dowodów wpłat? Na filmie zobaczyłem 10 potwierdzeń ale nie mam żadnej pewności, że faktycznie zostały wysłane na hospicja i nie podał listy, więc nie mam żadnego potwierdzenia. Tak obecnie wygląda youtube. Ktoś coś powie i się roznosi a dowodów zero.
Aby nikt mnie źle nie zrozumiał ja do nikogo nic nie mam. Ja tylko piszę o swoich niepewnościach a biorąc pod uwagę obecne przedstawianie dowodów w sposób naganny uważam, że mogę mieć mnóstwo niepewności.

Szkodnik - bo szkodzi. Tylko czekać na film od szpiegów mafiozy. Wie ktoś kiedy się pojawi? Bo popcorn sobie kupie to tego i nie wiem kiedy mam iść do sklepu.

Panie MrWarzywo mogę stworzyć film dokumentalny o youtubowej mafii? Tylko nie wiem ile pozwolenie kosztuje. Może weźcie tabelkę zróbcie czy coś.

A TheNegatyw przestał płacić to go wydaliście, tak? A twórcy minecasha chyba kopertę wysłali z prośbą i argumentacją i dlatego wszyscy o nich zapomnieli.
06-02-2013 22:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o' - Kamilogik - 06-02-2013 22:38

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Po co nagrywacie? LamaTiVi 18 6.414 13-03-2013 23:44
Last Post: Wasyl

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 18 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5