Post Reply 
jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
Author Message
buuu Offline
*

Posts: 32
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #94
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
(08-02-2013 21:42 )Malix Wrote:  Moim zdaniem obie strony kłamią. Burak bez powodu nie angażowałby tylu osób by zniszczyć jedną osobę.
Shogun za to ubiera wszystko w zbyt mocne słowa. Może też nie potrzebnie brał udział w tej całej dzieciniadzie - mógł ją przeczekać.

Wydaje mi się, że ArchiwumSzkodnika nie powstało po to żeby go zniszczyć. Szkodnik miał swój plan - kręcić vlogi i wtrącać swoje kontrowersje w celu zyskania subów i robiłby to dopóki widziałby odpowiednie liczby w statystykach. Teraz, gdy znowu będzie chciał wybić się w swój skurwysyński sposób, jego widzowie go wyśmieją wrzucając mu po raz wtóry odnośnik do archiwum i informując zarazem nowych i niedoinformowanych o jego przeszłości. :)

Co teraz zrobi szkodnik? Mam nadzieję, że tak jak mówił Burak, obije się i nakręci vloga, że został napadnięty. :P Poważnie, to myślę, że powstanie film "Mafia 2", ale nijak nie wiem co miałby tam powiedzieć żeby mu to pomogło. W Archiwum wypowiedzieli się już tak różni ludzie, z tylu zakątków youtube'a, że trudno jest sugerować przekręt na tak dużą skalę. Może skrzyknie grupkę ludzi z 50 - 500 subów, która będzie płakała jak to trudno się wybić? Tak może sugerować jego ostatni komentarz:

"Uwierz mi, że nie tylko ja mam kłopoty z tym youtubowym gangiem. Jak się dobrze rozejrzysz to się przekonasz, że jest znacznie więcej osób, które mają przez nich kłopoty. Nie każdy jednak ma siłę i odwagę by się im przeciwstawić. Ja wojen nie zaczynam, ja tylko reaguję na czyjąś krzywdę."
08-02-2013 22:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o' - buuu - 08-02-2013 22:26

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Po co nagrywacie? LamaTiVi 18 6.415 13-03-2013 23:44
Last Post: Wasyl

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 18 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5