Post Reply 
Co sądzicie o obecnym systemie edukacji?
Author Message
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #6
RE: Co sądzicie o obecnym systemie edukacji?
Quote:Wait, what?
Tak:
Code:
[username]
Już go wyjebałem.

Quote:Protoplasta - Plan Hitlera dot. innych narodowości
[Image: 30809316.jpg]
Ale kij, pośmieję się jeszcze.

Quote:Otóż czemu ma służyć uszczuplanie godzin historii?
Trollowaniu, bo narodowcy, zwani dalej "robactwem", "kałem" czy po prostu "debilami", nie rozumieją, że godziny historii w liceach nie ulegają uszczupleniu. Ba, nauka historii będzie przystępniejsza i lepsza niż obecnie, gdyż będzie zachowana ciągłość nauczania.

Quote:Owszem obecnie żyje w Polsce dużo obcych narodowości jednak uważam, że i takie powinny poznać naszą wspaniałą historię.
Czyli jaką? Taką, że Rzeczpospolita jeszcze istnieje, bo jeden pianista był bogaty i sfinansował Wilsonowi kampanię? I o ile się nie mylę, to właśnie polaczki zaliczyły ból dupy za podobne traktowanie w XIXw.

Quote:Wydaje mi się, iż może to służyć temu, że za X lat nie będzie kraju takiego jak Rzeczypospolita Polska
Gdyż? Zaprezentuj ciąg przyczynowo-skutkowy, która ma do tego prowadzić, bo najpierw urządzasz pierdololo o rzekomej narodowości, a później mówisz o państwowości. Podoba mi się nieokreślona rozciągłość czasowa. Powiem ci pewną tajemnicę, za X lat wypierdoli Słońce i nie będzie w ogóle Ziemi.

Quote:Oczywiście front Nacjonalistyczno - Patriotyczny jest jeszcze w Polsce mocny
[Image: bilde?Site=PO&Date=20101111&Cate...p;MaxW=666]
Wszelkie podobieństwo do faszyzmu jest zupełnie przypadkowe.
(This post was last modified: 01-03-2013 13:50 by appareil.)
01-03-2013 13:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Co sądzicie o obecnym systemie edukacji? - appareil - 01-03-2013 13:48

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Wideo Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe? Paagan 43 13.206 12-01-2013 21:42
Last Post: Elwood
  Co sądzicie o końcu świata i jak on miałby wyglądać? TheIntelPL 7 1.665 20-12-2012 14:09
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 8 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5