Post Reply 
Co sądzicie o obecnym systemie edukacji?
Author Message
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Co sądzicie o obecnym systemie edukacji?
miro Wrote:To dopiero zamyka dyskusje. ^

Ja twoje zdanie szanuje, natomiast ty moje wyśmiewasz.

Jesteś zabawny, powiedz mi może jeszcze, że w najbliższych wyborach będziesz głosować na Ozjasza Goldberga?

miro Wrote:Rzymski salut rzuca się w oczy tak? Jak oni śmieli wykonać Starożytny Rzymski salut...

Możesz mi powiedzieć czym jest faszyzm?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQenV4FcUn1k1GR_9p3qZX...E0LzIIQ5Qw]

Patrz, a tu jest swastyka. Jak oni śmieli, użyć indyjskiego znaku...

Dobrze wiesz, co w tych czasach oznaczają te znaki, i jacy ludzie ich uważają, także skończ bawić się w takie zabiegi, chyba że mam Ciebie posądzić o debilizm.

miro Wrote:No przeczytałem definicję słowa naród, and what?

Terytorium, to jest takie coś, o czym zapomniałeś, na dodatek twoja umiejętność wybiórczego czytania oraz odnoszenia się do tego "co jest wygodne" jest godna nagrody debila roku, serio, daj adres to wyśle ci medal z ziemniaka.

miro Wrote:Uwierz ja to obserwuje od gimnazjum, że z matematyką jest coraz słabiej. Gdzieś tego powód musi leżeć.

Przed tobą prawda naga, aczkolwiek będę musiał Ciebie zabić, bo byś się wygadał.

LUDZIE TO LENIWE DEBILE. Dziękuje za uwage. Nara

[Image: GKNuxV7.png]
01-03-2013 15:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Co sądzicie o obecnym systemie edukacji? - Innominatus - 01-03-2013 15:44

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Wideo Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe? Paagan 43 13.198 12-01-2013 21:42
Last Post: Elwood
  Co sądzicie o końcu świata i jak on miałby wyglądać? TheIntelPL 7 1.660 20-12-2012 14:09
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 11 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5