Post Reply 
Co sądzicie o obecnym systemie edukacji?
Author Message
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Co sądzicie o obecnym systemie edukacji?
Jak na moje, to system edukacji- przynajmniej w gimbazie- jest do dupy.
Weźmy na przykład taką historię. Uczymy się co było w średniowieczu, z resztą- całą historię od Chrystusa aż do (UWAGA!) I Wojny Światowej, czy nawet może trochę mniej. OK, mogą sobie dawniejsze czasy być, do tego nie mam zupełnie nic. Ale powiedzcie mi do cholery- dlaczego nie uczą nas jak było za komuny, o Wojnach Światowych, o tym jakie zło na świecie się wtedy działo. A nawet o dzisiejszych wydarzeniach, chociaż może nie ma co przesadzać. Mnie by zadowoliło, jakby materiał obejmował czasy aż do Solidarności i Stanu Wojennego aka Jaruzelski Zakuty Łeb. No w każdym razie- troszeczkę zapomniano w dzisiejszych czasach, że mamy świadomość co nam uczyniono za komuny etc. Jednak jak na złość nie chcą nas tego uczyć, hmm... ciekawe dlaczego?

Another day, another night.
01-03-2013 22:53
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Co sądzicie o obecnym systemie edukacji? - The Meldero - 01-03-2013 22:53

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Wideo Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe? Paagan 43 13.198 12-01-2013 21:42
Last Post: Elwood
  Co sądzicie o końcu świata i jak on miałby wyglądać? TheIntelPL 7 1.662 20-12-2012 14:09
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 7 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5