Post Reply 
Co sądzicie o obecnym systemie edukacji?
Author Message
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #18
RE: Co sądzicie o obecnym systemie edukacji?
miro Wrote:Inteligentne argumenty, hyhy.

Patrząc na ogrom i ciężar intelektualny twoich argumentów, nie dziwie się, dlaczego pod wątpliwość poddajesz poziom edukacji narodu, jesteś idealnym przykładem człowieka z regresem części mózgu odpowiedzialnej za argumentacje.

miro Wrote:Czyt. interesują mnie fakty. Seems legit too.

Faktem jest to, że nie ma co się oszukiwać, przepraszam za słownictwo, ale tniesz w chuja, dobrze wiesz co oznaczają te symbole w kulturze europejskiej, i wszystkie naziolowe tłumaczenia typu "Swastyka to symbol mocy u Majów, który przecież może być wykorzystywany przez każdego!" Albo mój ulubiony "Rzymski salut to nic zakazanego!! CEZAR TEGO UŻYWAŁ!", tak, używał też tego ten koleś od wąsika i obozów letnich dla żydów, używało tego znaku sporo osób powiązanych bezpośrednio z ruchami naziolowymi w różnych krajach (patrz pożal się boże Rosjo, Czechy, Słowacja), innymisłowy, skończ ciąć w chuja.

miro Wrote:Od osoby, która nie ma szacunku do historii wieje ignorantem. So, you're grounded.

Od osoby, która tnie w chuja, spodziewałem się czegoś bardziej wyrafinowanego, Oh, you're so grounded.

LavosCore Wrote:Czyli używanie tego przez nazioli faktem nie jest? Wojna po prostu się ludziom przyśniła?

Tak samo jak smoki, nazistowskie znaki, tysiące ludzie pozabijane na froncie, własnych domach lub na obozach letnich po odwaleniu pańszczyzny. To wszystko nam się przyśniło, Churchill approves.

[Image: GKNuxV7.png]
02-03-2013 06:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Co sądzicie o obecnym systemie edukacji? - Innominatus - 02-03-2013 06:47

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Wideo Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe? Paagan 43 13.196 12-01-2013 21:42
Last Post: Elwood
  Co sądzicie o końcu świata i jak on miałby wyglądać? TheIntelPL 7 1.659 20-12-2012 14:09
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 6 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5