Post Reply 
Co sądzicie o obecnym systemie edukacji?
Author Message
Andzia639 Offline
*

Posts: 158
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #20
RE: Co sądzicie o obecnym systemie edukacji?
Głównym problemem z obecnym szkolnictwem jest brak dyscypliny/szacunku (to czy będzie kij czy marchewka zależy od nauczyciela) oraz jakby to powiedzieć... nadmierna litość nauczycieli oraz komisji którzy zamiast usiedzieć ucznia w danej klasie na kolejny rok to go przepuszczają.

W liceum miałem nauczycielkę matematyki co nie bała się prowadzić zajęć sumiennie a przy okazji swoją osobą wzbudzać strach (na szczęście była sprawiedliwa) więc w ciągu 3 lat LO w naszej klasie usiedziała łącznie z 4-5 osób a jeszcze raz tak tyle uciekło z klasy w obawie przed nią ;p Ale efekty pokazały się na maturze, wszyscy zdali matmę podstawową z min. 70 % (88% w moim przypadku)

Kompletnym przeciwieństwem była moja nauczycielka j.polskiego (i do tego wychowawca) w gimnazjum która że nie dość że pani karierowicz (radna z niewiadomych mi przyczyn) to na jej zajęciach prawie że nic nie robiliśmy a jak dochodziło do sprawdzianów to zadawała rzeczy z kosmosu w dodatku nie było najmniejszych szans na to by się dało z nią pogadać/negocjować/usprawiedliwić
02-03-2013 11:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Co sądzicie o obecnym systemie edukacji? - Andzia639 - 02-03-2013 11:37

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Wideo Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe? Paagan 43 13.196 12-01-2013 21:42
Last Post: Elwood
  Co sądzicie o końcu świata i jak on miałby wyglądać? TheIntelPL 7 1.659 20-12-2012 14:09
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 5 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5