Post Reply 
Co sądzicie o obecnym systemie edukacji?
Author Message
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #22
RE: Co sądzicie o obecnym systemie edukacji?
Dobra, tym długim wywodem udowodniłeś mi to co podejrzewałem, mogę dostać za to procenty, ale jebać to, uwaga, jesteś debilem, najmniej wartościowym ścierwem, które swoją egzystencji oraz gówno warte poglądy próbuje argumentować na zasadzie "rzucę argumentem z dupy, na pewno to przejdzie!" Serio, porównywanie firm, które robiły pieniądze na wojnie (Mustang, Ford, Bentley, Porshe, i wiele, wiele innych) do symbolii używanych do dziś dzień przez nazioli? Kurwa, aż tak nisko stoi u Ciebie współczynnik IQ?

miro Wrote:Sam Henry Ford wspierał potężnymi kwotami NSDAP, gdyż był antysemitą!

To wcale nie jest tak, że musiał płacić stosunkowo spore daniny, ponieważ miał dość spore problemy z naziolami, c'nie?

miro Wrote:Lecimy dalej znacie taką firmę jak Bayer oraz AGFA? Tak sławni producenci leków, te firmy powołały do życia koncern chemiczny IG Farben, który... Produkował gaz Cyklon B a do produkcji wykorzystywały więźniów obozów.

IG Farben został powołany poprzez fuzje, a nie jako firma, innymisłowy, nie mieli tyle hajsu żeby robić Cyklon B na swój użytek, a robili to, żeby przeżyć, także kolejny argument wyciągnięty z dupy.

miro Wrote:Jak ktoś tu wspominał kupowanie ubrań Hugo Boss'a, który zaprojektował mundury SS, SA, Wehrmacht'u oraz Hitlerjugend też jest złe? Widać miliony osób popierają Nazizm nadal 68lat po upadku Dritten Reich.

Jeżeli ktoś kupuje ciuchy Hugo Bossa, to albo jest kurewsko wielkim bezguściem, albo bezmózgiem, ponieważ ciuchy tego branda są paskudne, po drugie są za drogie, po trzecie francuzi robią o wiele lepsze ciuchy, za połowe tej ceny, po czwarte, jeżeli już jesteś takim cebulakiem, że chcesz kupować polskie rzeczy, kupujesz Lavarda albo Vistule, też wyjdziesz na tym o wiele lepiej.

miro Wrote:W samochodach mercedesa jeździła cała wyższa sfera Deuthshlandu, czyli Mercedes też powinien kojarzyć się z Fuhrerem. A jak jest naprawdę? Wszyscy uważają Mercy za luksus. Podobnie rzecz się tyczy BMW jednak jest to mniej luksusowy samochód.

Mercedes. Luksus. O kurwa, nie żeby coś, ale kiedy osoba podjeżdza pod klub, i jest w Mercu, jest to albo 30 letni łysy koleś który swoją fortune zgarnął na lewych interesach heroinowych spod żabki (oczywiście obok blondi z miseczką Double D po operacji), albo rolnik który przyjechał do większego miasta, przez co większość ludzi śmieje się z tego, że słoma mu z butów wystaje, Merc nie wypuścił dobrego samochodu od ponad 5 lat, innymisłowy jeżdzą nim tylko snoby, nie znający dobrych marek idioci, chcesz pokazać że masz za dużo kasy i chcesz mieć dobry samochód? Lexus, Rolls, Bentley, Ferrari, Mustang, skończ szerzyć herezje.

miro Wrote:Znasz jakiegoś członka?

Tak, jeden z nich siedzi w pierdlu za robienie burdelu podczas parady ciepłych w Warszawie, drugi siedzi pod lewym paszportem w Niemczech, także obaj zdążyli się już wykazać umiejętnościami.

miro Wrote:A co lewaki już zabraniają mieć własne zdanie? ;>

Zabawne jak uznałeś że jestem lewakiem, twój debilizm przerósł wszelkie normy. Swoją drogą, skąd "wiesz" tak dużo na temat nazizmu? To mnie zastanawia, zwłaszcza kiedy wiem, z czego to wynika :>

[Image: GKNuxV7.png]
(This post was last modified: 02-03-2013 14:35 by Innominatus.)
02-03-2013 14:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Co sądzicie o obecnym systemie edukacji? - Innominatus - 02-03-2013 14:32

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Wideo Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe? Paagan 43 13.199 12-01-2013 21:42
Last Post: Elwood
  Co sądzicie o końcu świata i jak on miałby wyglądać? TheIntelPL 7 1.663 20-12-2012 14:09
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 7 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5