Post Reply 
Co sądzicie o obecnym systemie edukacji?
Author Message
miro Offline
*

Posts: 26
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #24
RE: Co sądzicie o obecnym systemie edukacji?
Innominatus Wrote:Dobra, tym długim wywodem udowodniłeś mi to co podejrzewałem, mogę dostać za to procenty, ale jebać to, uwaga, jesteś debilem, najmniej wartościowym ścierwem

Wycieczki osobiste zatrzymaj dla kolegów ^

W dalekim poważaniu mam to, że Hitler sobie czegoś używał. Jeżeli wiem co dany symbol oznacza to będę ich używał, tobie nic do tego.

Innominatus Wrote:Swoją drogą, skąd "wiesz" tak dużo na temat nazizmu? To mnie zastanawia, zwłaszcza kiedy wiem, z czego to wynika :>

Tak jestem członkiem Polskiego oddziału Schutzstaffel.

Good night left side.

apparatus Wrote:Łączenie kilkunastu symboli ruchów faszystowskich i jednoczesne zaprzeczanie jakimkolwiek związkom z takimi ruchami oznacza, że albo ktoś tu kłamie albo jest idiotą, bo nie rozumie znaczenie symboli, których używa i tego jak się kojarzą, gdy używane są przez ruchy narodowe - aka ich pijar nie umie w pijar. Got it?

Słuchaj nie wiem w jakich celach używa tego symbolu ONR. Nie jestem członkiem żadnego ugrupowania tego typu, jednak boli mnie, że twoim głównym argumentem jest stereotyp. Swastyka jest zła, salut rzymski jest zły, dlaczego? Dlatego bo Hitlerowcy to przejęli?

W Portugalii używanie salutu rzymskiego nie kojarzy się z czymś złym.

Czyli naziści nadali co jest złe a co dobre?

Rzymski salut jest używany od początku ruchu narodowego w Polsce i tak już zostanie.

apparatus Wrote:Co ma piernik do wiatraka?

Obrażanie ludzi, których się nie zna nie do końca jest ok.

apparatus Wrote:Nic, bo nie o tym rozmawiamy. Zmiany wątku takie dobre, nie?

Dużo mi natomiast powie o twoich poglądach.

Zakładając temat chciałem poznać waszą obiektywną ocenę na temat systemu nauczania, zamiast tego poznałem co sądzicie na temat symboli faszystowskich, plus czasem wycieczki osobiste. Wnioskuje, że stworzyłem kontrowersyjny temat, niezgodny z poglądami klikonów tego forum.

Proszę cię apparatus'ie byś się wypowiedział na temat, bardzo mnie ciekawi twoje zdanie.

[Image: 36243.jpg]
[Image: 35424.jpg]
(This post was last modified: 02-03-2013 16:28 by miro.)
02-03-2013 16:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Co sądzicie o obecnym systemie edukacji? - miro - 02-03-2013 16:11

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Wideo Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe? Paagan 43 13.190 12-01-2013 21:42
Last Post: Elwood
  Co sądzicie o końcu świata i jak on miałby wyglądać? TheIntelPL 7 1.657 20-12-2012 14:09
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 5 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5