Post Reply 
Co sądzicie o obecnym systemie edukacji?
Author Message
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #25
RE: Co sądzicie o obecnym systemie edukacji?
@miro: Zaraz przyjdzie aparatus ze zdenerwowaniem, pousuwa nasze posty(lub je pozmienia). On tak ma.

Quote:Trollowaniu, bo narodowcy, zwani dalej "robactwem", "kałem" czy po prostu "debilami"
Już samo to świadczy o tym, że apparatus woli gdy państwa nie ma, najlepiej po prostu jakby wszyscy zostali zjednoczeni pod znakiem sierpa i młota lub żółtych gwiazdek.

Ps. "Ja sobie ostatnio tak stwierdziłem, że frustracja lewicy... można ją mierzyć w adolfach. To znaczy jak lewica jest bardzo sfrustrowana to wtedy właśnie pojawia się Hitler, pojawia się faszyzm, pojawia się nazizm. To wszystko co nie jest lewackie, lewicowe jest faszystowskie." i tu idealnie pasuje ten cytat. Gdy nie było do czego się dopierdolić, trzeba było napisać jacy to z narodowców faszyści!!!1

[Image: 3f42793d4e99.gif]
Wszyscy mnie hejcom (・へ・)
02-03-2013 17:17
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Co sądzicie o obecnym systemie edukacji? - Malix - 02-03-2013 17:17

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Wideo Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe? Paagan 43 13.185 12-01-2013 21:42
Last Post: Elwood
  Co sądzicie o końcu świata i jak on miałby wyglądać? TheIntelPL 7 1.656 20-12-2012 14:09
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5