Post Reply 
Co oznacza brak ocen/komentarzy?
Author Message
ErykCoa Offline
*

Posts: 41
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #1
Co oznacza brak ocen/komentarzy?
Witam.

Jako, że jest to mój pierwszy post na forum podam swoje motywacje przystąpienia do niego. Są one proste, mianowicie szukałem forum skupiającego polskich let's play'erów, na którym panowałby przynajmniej umiarkowany poziom kultury.

Pytanie raczej proste, choć chciałbym je rozwinąć. Od pewnego czasu zaobserwowałem zmniejszona aktywność widzów (moich oczywiście, bo do danych innych kanałów nie mam dostępu). Aktywność pod względem łapek i komentarzy. Co dziwnego zdecydowanie więcej osób zaczęło oglądać materiały do końca oraz ilość wyświetleń również wzrasta. Łapki w dół pojawiają się sporadycznie (oceniałbym raz na 30 w górę). Oznacza to, iż moje materiały są nijakie?

Pragnąłbym przedstawić jeszcze jedno spostrzeżenie, luźno związane z powyższym pytaniem. Oceny negatywne liczone są do "całkowitego zaangażowania" w karcie analityki. Liczone są tak samo jak komentarze, czy oceny pozytywne. Przypuszczalnie również oceny negatywne "podbijają" nasz filmik.

Łatwo zauważyć, że lepiej pozycjonowane są kanały początkujących, które na początku prezentowały materiały fatalnej jakości i z czasem ich jakość polepszyła się do rangi przeciętnej, niż kanały osób tworzących od samego początku filmiki przeciętne i z czasem nieznacznie lepsze.

Nie mam pojęcia po co tę teorię zaprezentowałem, ale jakoś miałem ochotę podzielić się tą myślą.

PS: Ten post przypomina bardziej zamierzony monolog niż dialog, ale tak bywa, gdy jest się let's play'erem. ;)
10-03-2013 22:28
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
Co oznacza brak ocen/komentarzy? - ErykCoa - 10-03-2013 22:28

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Brak możliwości odpowiadania na komentarze Grzesiiu 5 1.870 25-07-2012 08:22
Last Post: Grzesiiu
  Emocje czy ich brak? Falc00n 17 4.964 11-08-2011 18:28
Last Post: Chomik

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5