Post Reply 
Emocje czy ich brak?
Author Message
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #1
Emocje czy ich brak?
Czytając niektóre z aktywnych tematów natknąłem się na opinię, że emocjonowanie się podczas nagrywania LP jest złe. Być może nie wystawiono tutaj ewidentnie etykiety "złe", ale wydaje mi się, że jeden z postów miał mieć właśnie takie przesłanie. Chciałem się Was spytać o Waszą opinię, gdyż sam w moich LP od jakiegoś czasu zmieniłem konwencję i zacząłem nagrywać z nieco większym "emocjonowaniem" się podczas gry. Postanowiłem też wprowadzić odrobinę humoru, ale chyba nie bardzo mi to wyszło. W każdym razie odniosłem takie wrażenie.

Zapraszam do wypowiadania się na ww. temat.
Prosiłbym również o ocenę tego czy ta "zmiana konwencji" była dobrym pomysłem i czy nie wyszło to lekko tandetnie? Jestem otwarty na krytykę ofcourse ;) Głównie chodzi m
i o ten odcinek, ponieważ mam wrażenie, że wyszło to słabo xD


14-04-2011 20:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Emocje czy ich brak?
tl dw;

Emocje są wpisane w styl ciekawego wypowiadania się. Bez nich równie dobrze mogła by do widzów mówić Ivona.

[Image: 88440151.gif]
14-04-2011 21:02
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Emocje czy ich brak?
Zgadzam się z Tobą. Podam przykład chociażby JJay'a - facet jak byk, a czasem wydaje się, że zachowuje się cholernie infantylnie. Mimo to pełno osób (w tym ja) jest jego fanami (w mniejszym lub większym stopniu).
14-04-2011 21:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Emocje czy ich brak?
Mamy też takich osobników jak VVitchaven - głos kompletnie pozbawiony emocji, aczkolwiek nie przeszkadza mu to w rzucaniu przekleństwami z prędkością karabinu maszynowego. Najpierw interesuje, później nudzi, aż w końcu zaczyna irytować.

Preferuję bardziej "informacyjny" typ zagrajmy. Skoro jesteśmy przy VV - jedynymi dobrymi odcinkami jego projektów są tylko te pierwsze. Przynajmniej stara się przekazywać informacje o grze, ekipie, która ją zrobiła, podaje swoją własną opinię nt gry, z której robi zagrajmy. Mniej więcej od odcinka drugiego zaczyna się "kurwajeah zdupcaj czereśniaku, zimny lech szmato!!!1112sdwads". Ziew. Mam wrażenie, jakby to wszystko robił machinalnie.

[Image: aqI8D.jpg]
(This post was last modified: 14-04-2011 21:28 by Gik.)
14-04-2011 21:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Emocje czy ich brak?
Wg. mnie ważne są 2 rzeczy: nie myśl o tym, co będzie myśleć publiczność (bądź naturalny!), a druga - daj się ponieść grze. Dzięki połączeniu obu czynników będą naturalne emocje i żadnych wymuszonych żartów. Reszta zależy jedynie od Twego charakteru.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
15-04-2011 18:00
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Emocje czy ich brak?
(15-04-2011 18:00 )Kern3l Wrote:  Wg. mnie ważne są 2 rzeczy: nie myśl o tym, co będzie myśleć publiczność (bądź naturalny!), a druga - daj się ponieść grze. Dzięki połączeniu obu czynników będą naturalne emocje i żadnych wymuszonych żartów. Reszta zależy jedynie od Twego charakteru.

I tak chyba zrobię :) Ta wypowiedź w sumie pomogła mi najbardziej.
15-04-2011 18:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Emocje czy ich brak?
(15-04-2011 18:30 )Falc00n Wrote:  
(15-04-2011 18:00 )Kern3l Wrote:  Wg. mnie ważne są 2 rzeczy: nie myśl o tym, co będzie myśleć publiczność (bądź naturalny!), a druga - daj się ponieść grze. Dzięki połączeniu obu czynników będą naturalne emocje i żadnych wymuszonych żartów. Reszta zależy jedynie od Twego charakteru.

I tak chyba zrobię :) Ta wypowiedź w sumie pomogła mi najbardziej.

Bardzo mnie to cieszy ;]

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
15-04-2011 18:43
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
polnar Offline
*

Posts: 8
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Emocje czy ich brak?
Jak dla mnie ukazywanie emocji w zagrajmy jest ważne, ponieważ ukazuje twój stosunek do gry, podkreśla też czy ci się podoba czy też nie. Np. opisać jakiś ładny widoczek w grze ,, Wow, ale piękny gotycki zamek na tle zaśnieżonych gór" lub opisać jakąś sytuację np. ,, to nie mogła się tak stać". Oczywiście należy starać unikać wulgaryzmów, w trakcie ukazywania emocji, chociaż czasami jest to trudne np. w sytuacji kiedy jesteśmy otoczeni, strzelają do nas i zaraz przegramy.
01-08-2011 12:10
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Aule885 Offline
*

Posts: 2
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Emocje czy ich brak?
Witam , jestem tu nowy ale zaciekawił mnie ten wątek i mam nadzieję że również mogę się w nim wypowiedzieć. :) Otóż moim zdaniem wyrażanie emocji w swoich zagrajmy jest dość ważne gdyż wtedy ono nabiera swojej indywidualnej barwy. Pozwala to według mnie jakoś odróżniać się od innych. ;) Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam!!!
02-08-2011 20:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Esgarot Offline
*

Posts: 20
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: Emocje czy ich brak?
Powiem tak... "Nic na siłę". Niektórzy aby się ich ciekawiej słuchało emocjonują się aż za bardzo. To niestety często wychodzi sztucznie i budzi pewien niesmak w widzu - szczególnie jeśli jest to widz nowy i jeszcze nie przywykł do takiego, a nie innego stylu grania/komentowania danego zagrajmera. Osobiście jestem przeciw takiemu emocjonowaniu się, ale jestem za optymistycznym, żywym tonem wypowiedzi zagrajmera. Gwarancją jest zero nudy podczas oglądania przez widzów :)
11-08-2011 14:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Co oznacza brak ocen/komentarzy? ErykCoa 8 3.195 12-03-2013 23:37
Last Post: MircoCroCop
  Brak możliwości odpowiadania na komentarze Grzesiiu 5 1.862 25-07-2012 08:22
Last Post: Grzesiiu

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5