Post Reply 
Co oznacza brak ocen/komentarzy?
Author Message
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Co oznacza brak ocen/komentarzy?
(10-03-2013 22:28 )ErykCoa Wrote:  mianowicie szukałem forum skupiającego polskich let's play'erów, na którym panowałby przynajmniej umiarkowany poziom kultury.
Więc dobrze trafiłeś ^__^

Co do Twoich spostrzeżeń: mogę powiedzieć że poniekąd mam podobną sytuację tyle że w nieco innej skali. Zresztą każdy tak ma^^ Ogarnij takiego np. JJJokera, którego filmiki z Minecrapa miewały i po 500k, a nawet ponad milion gdzie seria seria np. z Sonikiem lub Tombą oscylowała w granicy 50k...
Jaki to nasuwa wniosek? Skończyłeś nagrywać coś popularnego? Gra, dla której widzowie Cię subskrybowali? U mnie np. filmy z Pokemonami śmiało dochodzą do tych 500wyś (co na moją ilość widzów i tak jest dobrym wynikiem), a filmy z Harrym Potterem lub Gunstar (taki praktycznie nie znany platformer) dochodzą do ok. 200. Co do łapek - napisz w adnotacji jakiś w miarę sensowny i zabawny tekst, a łapki będą. Zauważ, że Twoim problemem są prawdopodobnie gry, które dobierasz (te znane są chętniej oglądane - nic dziwnego) Dla mnie to jednak też kłopotliwa sytuacja, gdyż chciałbym pokazać moim widzom coś innego niż Pokemony XD Mimo tego - nie narzekam. Aha - i w filmach gdzie masz mniej wyświetleń jest większy procent utrzymania uwagi odbiorcy, gdyż... większość ludzi, które to obejrzało to Twoi widzowie - bo chyba nie myślisz, że wyświetlenia idące "z zewnątrz" to mniejszy kawałek tortu?

Pozdrawiam

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
11-03-2013 05:42
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Co oznacza brak ocen/komentarzy? - GTOqw - 11-03-2013 05:42

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Brak możliwości odpowiadania na komentarze Grzesiiu 5 1.875 25-07-2012 08:22
Last Post: Grzesiiu
  Emocje czy ich brak? Falc00n 17 4.976 11-08-2011 18:28
Last Post: Chomik

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5