Post Reply 
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Author Message
RamoHater Offline
*

Posts: 22
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #80
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Ja też napiszę:

1. Bunny_kou - tak bardzo anonimowa, minefag, od każdego "hejtu" dostaje bólu dupy niczym polaczki po Testovironie, nudny kanał z nudnymi grami (Simsy, Minecraft) i do tego jej wkurzający głos;

2. ROJOV13 - krzykacz, udaje głupszego niż jest, nie umie wymyślić własnej serii tylko kopiuje od innych, nieśmieszny (co jest śmiesznego w tekście Wilczy Szczaniec ?)

3. Niekryty Krytyk - słaba kopia TGWTG (który też jest nudny), denne dowcipy i coraz niższy poziom (odcinek o Bobie Budowniczym);

4. Wszyscy, których kanał jest tylko o tematyce Minecrafta - nie wiem co jest fajnego w patrzeniu, jak jakiś debil typu Husiek czy PolskiPingwin układają klocki;

5. AdBuster - dlatego, że jego nowe konfrontacje są robione tylko dla kasy i pod publikę.

6.FUBUXMETIN - gra w Metin2, przereklamowanego crapa jakości Minecrafta.

7. Nolif666 - minefag, wszędzie chwali się jaki to jest dobry w minecraft parkourze, nudny

8. MagdalenaMariaMonika - minefag, nudna, ma tyle widzów tylko dla tego, że durna gimbaza leci na to, że jest ona dziewczyną i do jej filmów wali konia.

Jest tego crapu jeszcze o wiele więcej, np.RockAlone2k czy Być jak Jan Błachowicz, ale nie chce mi się opisywać.
(This post was last modified: 20-03-2013 22:35 by RamoHater.)
20-03-2013 15:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają - RamoHater - 20-03-2013 15:08

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Youtuberzy wolf 25 9.353 03-11-2013 13:03
Last Post: Gospov
  Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? dawzar1949 74 23.552 21-04-2013 19:56
Last Post: Tectologic

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 16 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5