Post Reply 
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Author Message
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #81
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Dużo tutaj głupiego hejtu, "śmiesznego" przekręcania nicków i bezsensownych argumentów typu "nagrywa Metina to jest chujowy", ale się wypowiem, bo rzeczywiście jest trochę ludzi, którzy IMO robią słaby content, a są oglądani w tysiącach. Oczywiście szanuję ich, bo z jakiegoś powodu ludzie ich oglądają, ale swoje zdanie wyrażę.

MagdalenaMariaMonika - kiedyś przyjemnie oglądało mi się "MC na obcasach", ale z czasem dostrzegłem, że w jej filmach nie ma praktycznie nic wartościowego. Nie wiem z czego to wynika, nie myślę że z przejedzenia, może wyrosłem (bo co jak co, ale prowadzi to jakby film był adresowany do przedszkola), może jest jakiś inny powód. Jej odcinki polegają głównie na opisywaniu tego co ostatnio robiła co jeszcze nie jest takie złe, ale prowadzi bardzo nudny monolog, który po jakimś czasie po prostu męczy. W dodatku ciągle rozmawia "słodkim" głosem z minecraftowymi zwierzakami, co jest infantylne i równie mocno denerwuje za n-tym razem w tym samym odcinku. Ogółem crap moim zdaniem, poza tym że buduje/budowała serio duże i wymagające trochę pracy budowle to nigdy nie byłe one jakoś szczególnie ładne, jak chociażby budowle Pitch'a. Też uważam, że wybiła się głównie dzięki CTSG i tego że jest dziewczyną. Crap.

Nolif666 - szlag mnie trafia jak widzę jego filmy. Typowy Minefag (nie lubię dyskryminować ludzi nagrywających MC, ale jemu należy się to określenie), nie robiący nic ciekawego, prowadzący bardzo oschle swoje materiały, ogółem koleś nastawiony na ilość i kasę, a nie jakość. Jako przykład podam np. intro z jego oryginalnej serii "Dzień z Minecraft" (aka "codziennie słaby film z MC, w którym zanudzę Was na śmierć, ale zgarnę kasę), w której to już w 10 sekundowym filmie pojawia się duży zielony napis "NIE ZAPOMNIJ OCENIĆ FILMU!". Jeszcze rozumiem jakieś skromne wspomnienie o łapce pod koniec filmu, kiedy ktoś się napracował nad materiałem i rzeczywiście można powiedzieć że na taką łapkę zasługuje, ale sorry, on robi gówno. Jedyne co go wyróżnia na tle innych minecraftowców jest to, że nagrywa jakieś parkoury, w których rzeczywiście jest niezły, ale zazwyczaj nie mają one komentarza, więc są tak samo nudne. Nie wiem jak z serią Minecraft Obcy, obejrzałem parę odcinków, ale zauważyłem że ludzie od Minecrafta łykają najgorszy shit ze słabo obmyślaną fabułą, więc pomimo ich pochwał strzelam że też jest to niewypał.

Ogółem sporo w gronie słabych (nie najgorszych) youtuberów jest minecraftowców, dlatego nie będę o nich więcej pisał. Chciałem tylko jeszcze wspomnieć że w przypadku Roja i Rocka nie jest tak źle, jak piszecie. Wg mnie Wasz hejt na nich jest nie do końca uzasadniony, bo tworzą też fajne materiały. Ok - umówmy się że niektóre wycinki ze streama Rocka wieją nudą, bo jedynie pomrukuje i wpatruje się w ekran nie wnosząc niczego ciekawego do materiału, a filmy z darciem japy Roja są słabe, ale jednocześnie zdarzają im się naprawdę fajne materiały, które sam jestem w stanie polecić. Świetnie bawiłem się w ubiegłoroczne ferie oglądając codziennie z jeden odcinek WoWa u Rocka, świetnie się bawię oglądając IMO całkiem mądre i przemyślane vlogi Roja na tematy ludologiczne i nie tylko, tak samo jego seria "Sentymentalnie przez gry" itd.. Po prostu nie wsiąknęliście odpowiednio głęboko w ich kanały i nie dostrzegacie drugiej strony medalu. Sam Rojo mówił nie raz o tym, że na jego kanale istnieją jakby dwie osoby - "Rojo" czyli owy drący się szaleniec, który tworzy materiały mające dostarczać fun (inna sprawa czy Wam go dostarcza, nie każdego musi to jarać, ale każdy ma swoje zdanie i szanuję je) oraz Patryka Rojewskiego, serio fajnego gościa, który tworzy materiały poważniejsze, z pasją, w których według mnie bardzo ciekawie wypowiada się na różne tematy.

No nic, napisałem się. Po prostu podawajcie jakieś sensowne argumenty jak kogoś krytykujecie, bo imho bezpodstawna krytyka z domieszką małego bólu dupy to hejt, chociaż teoretycznie nie istnieje. Możliwe, że sam nie zbadałem wystarczająco kanałów Madzi i Nolifa, dlatego poprawcie mnie jeśli się mylę i jest tam cokolwiek ciekawego do oglądania.
20-03-2013 16:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają - Falc00n - 20-03-2013 16:03

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Youtuberzy wolf 25 9.353 03-11-2013 13:03
Last Post: Gospov
  Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? dawzar1949 74 23.554 21-04-2013 19:56
Last Post: Tectologic

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 18 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5