Post Reply 
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #85
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Falc00n Wrote:Wg mnie Wasz hejt na nich jest nie do końca uzasadniony,
You must be new here...

Quote:świetnie się bawię oglądając IMO całkiem mądre i przemyślane vlogi Roja na tematy ludologiczne
Chyba oglądaliśmy coś innego. Ten człowiek ma znikomą elokwencję, ba, nawet podstawowy polski jest przez niego notorycznie kaleczony. Używanie słów wyjętych z kontekstu czy nadużywanie skrótów myślowych to rojowa normalka, rzucana w gębę odbiorcy bez zmrużenia oka.
Ciekawym tych przemyślanych vlogów, może masz na myśli ten o obronie gier? Heh.


Quote:i nie tylko, tak samo jego seria "Sentymentalnie przez gry"
....którą wystarczy odpalić i już po kilkunastu sekundach łapać błędy rzeczowe, bo po co przeczytać streszczenie gry, o której się mówi, Rojo pamięta. Wygląda na to, że lepiej ode mnie, wiesz, surowiec EON i takie tam.

Quote:Po prostu nie wsiąknęliście odpowiednio głęboko w ich kanały i nie dostrzegacie drugiej strony medalu.
Zielonego pojęcia nie mam, po co tak usilnie starasz się nadać temu człowiekowi jakąkolwiek głębię. Nie, nie, to nie są złe kanały - wy po prostu ich nie rozumiecie!

Quote:Sam Rojo mówił nie raz o tym, że na jego kanale istnieją jakby dwie osoby - "Rojo" czyli owy drący się szaleniec, który tworzy materiały mające dostarczać fun (inna sprawa czy Wam go dostarcza, nie każdego musi to jarać, ale każdy ma swoje zdanie i szanuję je) oraz Patryka Rojewskiego, serio fajnego gościa, który tworzy materiały poważniejsze, z pasją, w których według mnie bardzo ciekawie wypowiada się na różne tematy.
Mówiłem to niedawno, jednak powtórzę - takie gwiazdki dla idiotów jak Rojo, jeszcze spełniają się na polu rozrywkowym (w jakichś tam dolnych rejonach), jednak kiedy próbują być poważni, zupełnie im to nie wychodzi. Jeszcze raz odwołam się do sławnej obrony gier, gdzie nie poparł się żadnymi konkretnymi źródłami, powtarzał się, plątał w ogólnikach etc. Nie ma żadnych stron medalu, żadnych dwóch osób. Jest po prostu dorosły człowiek, który robi z siebie idiotę (ku czemu ma naturalne predyspozycje, jak widać) i okazyjnie upycha swoją personę do ciasnego buta głosu jutubów, co zupełnie mu nie wychodzi.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 20-03-2013 22:23 by Lavos.)
20-03-2013 22:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają - Lavos - 20-03-2013 22:22

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Youtuberzy wolf 25 9.353 03-11-2013 13:03
Last Post: Gospov
  Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? dawzar1949 74 23.510 21-04-2013 19:56
Last Post: Tectologic

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 8 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5