Post Reply 
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Author Message
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #87
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(20-03-2013 22:22 )Lavos Wrote:  You must be new here...

Nie do końca. Miałem małą przerwę i może nie wiem jak obecnie to wygląda, ale zawsze miałem wrażenie, że na tym forum wypowiada się sporo ludzi, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia i bez żadnych skrupułów (w stylu "nie podam nicku, moim zamiarem nie jest wojna" -.-) potrafią wytknąć komuś żałosne zachowania itd.

Quote:Chyba oglądaliśmy coś innego. Ten człowiek ma znikomą elokwencję, ba, nawet podstawowy polski jest przez niego notorycznie kaleczony. Używanie słów wyjętych z kontekstu czy nadużywanie skrótów myślowych to rojowa normalka, rzucana w gębę odbiorcy bez zmrużenia oka.
Ciekawym tych przemyślanych vlogów, może masz na myśli ten o obronie gier? Heh.

Dlatego podkreśliłem "IMO" w mojej wypowiedzi. Każdemu podoba się coś innego i wciąż będę uważał, że te vlogi są niczego sobie pod względem merytorycznym. Miło mi się tego słucha, czasem po materiale mam dużą ochotę podyskutować na dany temat, ogółem nie czepiałbym się szczegółów, jeśli jakoś mocno nie przeszkadzają - przynajmniej mi ( i myślę że wielu osobom również). Jeśli chodzi o materiał w obronie gier to akurat uważam go za nieco słabiej zrobiony niż oczekiwałem i szczerze mówiąc obejrzałem tylko połowę, ale wciąż widać że trochę roboty w to włożył i że zależy mu na obaleniu głupich stereotypów. Ok, może nie zrobił na tyle rzetelnego vloga, żeby go linkować ludziom z poza naszego środowiska (mam na myśli głównie telewizję), ale myślę że przesadzasz.

Quote:....którą wystarczy odpalić i już po kilkunastu sekundach łapać błędy rzeczowe, bo po co przeczytać streszczenie gry, o której się mówi, Rojo pamięta. Wygląda na to, że lepiej ode mnie, wiesz, surowiec EON i takie tam.

Może mniej mnie to boli, bo jestem z nieco młodszego pokolenia graczy i w część gier z tej serii zwyczajnie nie grałem. Tak czy inaczej ponownie - to jest człowiek i może się pomylić. "Sentymentalnie przez gry" to seria bardziej osobista, w której to jak nazywał się jakiś surowiec nie jest najważniejsze, a to jakie wspomnienia związane z daną grą ma Rojo etc. Tego oczekuję od tej serii.

Quote:Zielonego pojęcia nie mam, po co tak usilnie starasz się nadać temu człowiekowi jakąkolwiek głębię. Nie, nie, to nie są złe kanały - wy po prostu ich nie rozumiecie!

Miałem na myśli to, że część ludzi ocenia cały kanał i osobę po obejrzeniu jednego/dwóch materiałów (co sam czasem robię, o hipokryzjo!). Powiedzmy że natrafi na któryś z 'rozrywkowych' filmów Roja i od razu nakleja mu łatkę "debil, psychol, dorosły dzieciak". Rojo zdaje sobie sprawę z tego, że często jest tak odbierany, ale to właściwie nie jego wina, bo ludzie nie sprawdzają pozostałej zawartości jego kanału. Według mnie jest coś fajnego w tym że tworzy też takie stosunkowo 'głupie' materiały, bo może trafić do każdego odbiorcy poprzez różnorodność kanału. Jednego jarają jego wrzaski, drugiego urzekną vlogi, jeszcze jednego paintballowa seria itd. Nikomu nie staram się nadać głębi, umówmy się że wciąż ogromna część filmów na YT są tworzone dla rozrywki i w mało którym jakąś głębię znajdziesz. Różnorodność daje wybór - osobiście subskrybuję go jedynie dla vlogów, jakichś tam relacji i jednostkowych materiałów z gier.


Quote:Mówiłem to niedawno, jednak powtórzę - takie gwiazdki dla idiotów jak Rojo, jeszcze spełniają się na polu rozrywkowym (w jakichś tam dolnych rejonach), jednak kiedy próbują być poważni, zupełnie im to nie wychodzi. Jeszcze raz odwołam się do sławnej obrony gier, gdzie nie poparł się żadnymi konkretnymi źródłami, powtarzał się, plątał w ogólnikach etc. Nie ma żadnych stron medalu, żadnych dwóch osób. Jest po prostu dorosły człowiek, który robi z siebie idiotę (ku czemu ma naturalne predyspozycje, jak widać) i okazyjnie upycha swoją personę do ciasnego buta głosu jutubów, co zupełnie mu nie wychodzi.

Może patrzę na to mniej krytycznie i nie szukam na siłę złego, może jestem mniej wymagającym odbiorcą. Akurat z tą obroną gier jestem w stanie się zgodzić, ale z tym wpychaniem się na siłę nie przesadzałbym. Już czytałem komentarze w stylu "Rock i Rojo zawsze wpierdalają się tam gdzie ich nie chcą" i szczerze mówiąc nie rozumiem tego stwierdzenia, bo nie przeszkadza mi ich obecność na różnego rodzaju imprezach gamingowych i nie wiem czemu innym miałoby to przeszkadzać. Zresztą tak jak Rojo odpisał (chociaż trochę zbyt agresywnie imo) sami dostają zaproszenia na tego typu imprezy. Nawet jeśli dostają je po to, żeby przyciągnąć więcej ludzi, idc. Może i robi z siebie idiotę, ale robi to na pokaz bo ludzie to lubią. Nawet jeśli nie jest w tym często szczery i mam wrażenie że czasem ma już dosyć darcia ryja i robi to na siłę, to nie oceniam go patrząc przez pryzmat tej... wykreowanej osoby, bo nie myślę że zachowuje się tak na co dzień.
21-03-2013 09:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają - Falc00n - 21-03-2013 09:38

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Youtuberzy wolf 25 9.353 03-11-2013 13:03
Last Post: Gospov
  Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? dawzar1949 74 23.564 21-04-2013 19:56
Last Post: Tectologic

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 15 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5