Post Reply 
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Author Message
Asasinek Offline

Posts: 58
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #90
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Moim zdaniem Rojo jest fajną osobą, ale nudzi mu się to nagrywanie.
Kiedyś jego filmiki były naprawdę fajne, a teraz podnietka przy najmniejszym wybuchu granatu i darcie mordy na siłę, zniechęca mnie do dalszego oglądania filmików. Co do Madzi zgodzę się. Takie nagrywanie na siłę, zniechęca także i każdy powinien o tym wiedziec. Niekryty nie jest już taki fajny. Kiedyś jego filmiki były faktycznie śmieszne. U Rocka nie podobają mi się odcinki z Mikołajem... bo on zagłusza w większości to co mówi Rock, a jak ja chcę obejrzec Rocka, to chcę Rocka, a nie nadpobudliwego dzieciaka, który na siłę wpycha się na kadr. Następna osoba z tych trolli to xMandzio. Następna gwiazdka minecrafta, która boi się o własny tyłek. Przytyczając opis z jego filmu. "Proszę was, abyście ignorowali oraz zgłaszali jako spam osoby, które:
- reklamują się (swoje kanały, filmy, strony www);
- prowokują do kłótni, wyzywają albo trollują;"
Do drugiego punktu się zgodzę, ale co on ma, że się ludzie reklamują. Za spam zgłosic można, ale potem przeradza się to w hejt i osoby, które kiedykolwiek ogłosiły się u jakiegoś minecraft'owego bożyszcza dostały łapkę w dół pod każdym filmem. Gimbaza się szerzy i nadchodzi koniec. Minecraft zaleje YT! Powiadam wam!
21-03-2013 11:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają - Asasinek - 21-03-2013 11:43

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Youtuberzy wolf 25 9.353 03-11-2013 13:03
Last Post: Gospov
  Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? dawzar1949 74 23.532 21-04-2013 19:56
Last Post: Tectologic

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 16 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5