Post Reply 
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Author Message
MircoCroCop Offline
*

Posts: 101
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #117
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(22-03-2013 01:42 )Lavos Wrote:  
(21-03-2013 11:42 )MircoCroCop Wrote:  Lavos, mówienie nam, że czegoś nie rozumiemy, bo mamy inną wizję od Ciebie nie jest czymś dobrym.
Że jak? Gdzie, co...

Quote:W wielu dialogach trzymam Twoją stronę, lecz zrozum też, że bez powodu nie posiada tak pokaźnej liczby widzów, są osoby, które potrafią trzymać dystans do tego typu rzeczy - tu wystarczy jedynie włączenie tej świadomości na dobry humor..
Quantity over quality, McDonalds jest dobre, bo dużo sprzedaje bułek? Kaman, bez ad populum mi tu.

Dobra, powiem tak - mam dla Ciebie jedno wyzwanie. Nie chcesz, nie podejmuj się go, możesz obejrzeć do połowy, możesz w ogóle to popierdolić, bo moje słowa są i tak w pół nic nie warte.
http://www.youtube.com/watch?v=M47jeSyiAtg
Obejrzyj ten materiał, dojdź do 45 minuty i powiedz, czy nadal sądzisz, że jego gra jest o kant dupy samym darciem ryja w niebogłosy. Znając życie, pewnie i tak to popierdolisz i napiszesz dwa tysiące słówek w których znowu wyrazisz to, jak bardzo go nienawidzisz.

Możesz zostać przy swojej ocenie, ale zbyt na siłę argumentujesz to, że i tak ROJO jest chujowy, zachowuje się jak dziecko.. Zrozum też argumentację drugiej osoby, spróbuj przyswoić trochę informacji od innych, bądź po prostu wyjdź i przekaż tym
http://youtu.be/edNDLOxZIU4?t=7m57s
osobom swoją najprawdziwszą prawdę, może Ci się uda.
(This post was last modified: 22-03-2013 11:16 by MircoCroCop.)
22-03-2013 11:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają - MircoCroCop - 22-03-2013 11:12

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Youtuberzy wolf 25 9.353 03-11-2013 13:03
Last Post: Gospov
  Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? dawzar1949 74 23.538 21-04-2013 19:56
Last Post: Tectologic

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 22 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5