Post Reply 
Quasand- Koniec działalności
Author Message
Starygnom Offline
*

Posts: 62
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #62
RE: Quasand- Koniec działalności
(11-08-2011 19:41 )SeedPL Wrote:  W sumie Quasand miał sporo racji.
Świetnie podsumował wszystkie bezwartościowe komentarze, o dziwo te pozytywne.
Nie wiem, czy ludzie celowo źle odebrali, to co on powiedział gdy się pożegnał?
Z tego co zrozumiałem to on "zmieszał z błotem" wszystkie te dzieci, które mu spamowały wiadomościami "kiedy kolejny odcinek" etc. A nie wszystkich jego widzów.

Wrócił z powodu tego iż dostał partnera, owszem. Jednakże robi się taka moda na nienawidzenie kogoś. Nie raz widziałem wiadomości na jego kanale typu "wszyscy wyzywają? to ja terz! Ty(...)". To wszystko ma na celu dowartościowanie się.
On miał taką oglądalność, fajne filmy robił, dużo wyświetleń. O widzę, że coś się mu zaczyna rujnować. Haha, spada w dół, dopierdolmy go bardziej!

Co do samego partnera, to był jeden z jego celi. Zrealizował go.
Cele można porównać do marzeń, więc na pewno podniosło go to na duchu i zmotywowało do dalszej produkcji filmów. I to wcale nie głupich, bo chce pomagać tym nowym jak kręcić machinimy w jego stylu. Nie widzę w tym nic złego. Aż tak ludzi boli, że chce sobie ktoś zarobić na jego własnej pracy?

Nazywa się artystą. Ma do tego prawo, subiektywnie uważam, że Senności sztuką była.
Jak każdy wartościowy film.
Wcześniej własnie twierdziłem, że jest tu sporo megalomanii i narcyzmu. Przemyślałem to i dochodzę do wniosku, że gość jest po prostu szczery i zna wartość tego co robi.
On pocisnął "dzieciaków" i strasznie zgeneralizował, obrażając tym samym prawie wszystkich swoich widzów. Możemy się sprzeczać, kogo miał na myśli, ale trzeba też spojrzeć na to zważając na fakt, że poprosił o promocję od osób, które mają taką publikę a nie inną. Czemu ? Bo jest jej dużo, a to już jest zwykła pazerność.
Co do mentalności "dopierdolmy go jeszcze bardziej" - no cóż, nie zaprzeczę. Społeczność sama się napędza i nie można za bardzo tego powstrzymać, bez robienia jeszcze większego zamieszania niż jest teraz. Prosiłem o powstrzymanie pisania o tej osobie w komentarzach do kanału, jednak pod moim filmikiem nie dam niestety rady. Reszta osób zabierając głos w tej sprawie tylko to nakręca, na co niestety nie mam wpływu.
Chciałbym też zwrócić uwagę na post, który wcześniej pisał CTSG udostępniając rozmowę z Quasandem- wg. niego Senność robiona jest tylko dla zysków z partnera. Nie widzę tutaj wielkiego uniesienia, ani spełniania marzeń, tylko zwykłą zachłanność. Może i miał w myśli partnera, tylko to się kłóci z pokazywaniem artystycznej duszy, w mojej skromnej opinii. Jeżeli ktoś się uważa za artystę, powinien w mniejszy lub większy sposób reprezentować swoją osobą co nieco godności. Wiem, że możesz się z tym nie zgodzić, więc podkreślę, to tylko moja opinia. Nie boli mnie to, że chcę zarobić na swojej pracy. Jest to dla mnie bardzo fajne, że youtuberzy mogą zarabiać na kręceniu filmików. Jednak boli mnie podejście tego pana do sprawy partnerstwa, zysków, robienia filmików i widzów. Pieniądze z takiej działalności powinny być uhonorowaniem dobrego filmiku, a nie zapłatą, która ci się należy.
Jednak nadal, cieszę się z twojej opinii ^^
11-08-2011 19:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Quasand- Koniec działalności - Starygnom - 11-08-2011 19:58

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Koniec Bezkarności "hejterów" fszeker 15 6.365 25-02-2014 12:17
Last Post: Maskikon
  Koniec z "subskrypcjami" appareil 7 2.934 29-09-2013 11:48
Last Post: Greston
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 225.289 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 12 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5