Post Reply 
Quasand- Koniec działalności
Author Message
SeedPL Offline
*

Posts: 165
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #65
RE: Quasand- Koniec działalności
Quote:On pocisnął "dzieciaków" i strasznie zgeneralizował, obrażając tym samym prawie wszystkich swoich widzów. Możemy się sprzeczać, kogo miał na myśli, ale trzeba też spojrzeć na to zważając na fakt, że poprosił o promocję od osób, które mają taką publikę a nie inną. Czemu ? Bo jest jej dużo, a to już jest zwykła pazerność.
Stwierdził że, oglądanie jak ktoś gra nie jest ciekawe. Bardzo dobrze powiedział o debilach, którzy wypisują pod filmami, że Quasand mu zabił babcię czy "kiedy następny odcinek". Człowiek poważny by tego nie napisał. A na czystą logikę, średnia oglądających to 12-15 lat, a znowu większość komentarzy to są właśnie wpisy tego typu. To nawet na podstawie statystyk mu trzeba przyznać rację. A kim jest osoba, która takie komentarze pisze? No niepoważnym idiotą, który stara się żartować ze śmierci babci.

Poprosił o wsparcie ludzi robiących podobne produkcje. Powinien własnie liczyć się z tym, że obejrzą go tacy, a nie inni ludzie. Minus dla niego, hipokryzja ogromna.

Quote:Chciałbym też zwrócić uwagę na post, który wcześniej pisał CTSG udostępniając rozmowę z Quasandem- wg. niego Senność robiona jest tylko dla zysków z partnera. Nie widzę tutaj wielkiego uniesienia, ani spełniania marzeń, tylko zwykłą zachłanność.
Taa... Tu na siłę można się tylko dopatrzeć tego, że po prostu miał na myśli to, iż ludzie te filmy najbardziej lubili i dlatego chce ich tworzyć więcej.
Kłóci się to z tym, co powiedział w filmiku pożegnalnym - że to go już nie kręci.
Cholera.

Quote:Jeżeli ktoś się uważa za artystę, powinien w mniejszy lub większy sposób reprezentować swoją osobą co nieco godności. Wiem, że możesz się z tym nie zgodzić, więc podkreślę, to tylko moja opinia.
Jak najbardziej się z tym zgadzam.

Quote:Wydaje mi się, że mówisz tak tylko z powodu filmiku Exploraza, który jest idiotyczny i bezsensowny... ci panowie zaprzeczają samym sobie, mówiąc jaki jest właściwy komentarz, a następnie gadając zupełnie na bakier.
Jeszcze tego nie obejrzałem, nie mam ochoty.
11-08-2011 20:15
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Quasand- Koniec działalności - SeedPL - 11-08-2011 20:15

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Koniec Bezkarności "hejterów" fszeker 15 6.365 25-02-2014 12:17
Last Post: Maskikon
  Koniec z "subskrypcjami" appareil 7 2.934 29-09-2013 11:48
Last Post: Greston
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 225.289 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 37 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5