Post Reply 
Quasand- Koniec działalności
Author Message
Starygnom Offline
*

Posts: 62
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #81
RE: Quasand- Koniec działalności
(11-08-2011 22:27 )Jednoraz Wrote:  Problem jest taki, ze nie jestem żadnym Włodkiem, możesz zapytać admina o IP, na pewno coś takiego może sprawdzić swoja drogą You fail so hard, you couldn't give any shit about your rights, up to you, wasteman.
@gnom, nie wiem dlaczego jesteś na stronie elitistów, wydajesz się ogarnięty, chociaż moge się mylić. Defacto, u góry masz przykład elitista, spod rodziny nerdów, kiedy nie ma argumentów i przegrywa, wyciąga najbardziej oczywisty argument, i jest to albo ortografia, albo interpunkcja, albo mała inwersja w zdaniu, problem w tym ze taki elitist szybko ginie jeżeli nie jest w swoim prywatnym środowisku także niestety przeżyjesz. A dlaczego nie mam na was wyjebane? Pewnie dlatego że nie potrafisz argumentować swoich racji, jesteś jednym z opuszczonych dzieciaczków Quasanda które nie miały się gdzie podziać, także ZagrajmyW powinny zmienić nazwę na "PrzykitraniwKrzakach" "Murzyńśka Chata" lub "Zajumałem Smoka", ponieważ sracie wyżej niż dupę macie.
Nie jestem po żadnej stronie. Carl ma rację po prostu, a ty pokazujesz jedynie tutaj swoje chamstwo. Co do bycia nerdem, ja nim jestem na pewno i jestem z tego dosyć dumny :) Lubię być nerdem, a to co napisałeś wcześniej - nerdowy diss - strasznie mi się spodobało :P Wprowadzę to do swojego słownika. Jednak wracając do ciebie, radzę się uspokoić i troszeczkę milej pisać. Zarzut o słaba argumentację jest nieco słaby, tutaj raczej każdy stara się poprzeć nimi swoje stanowisko. Nie myśl, że jestem do ciebie negatywnie nastawiony, jednak prosiłbym o zrzucenie z tonu w imię "rozmowy na poziomie" ^^
11-08-2011 22:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Quasand- Koniec działalności - Starygnom - 11-08-2011 22:40

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Koniec Bezkarności "hejterów" fszeker 15 6.365 25-02-2014 12:17
Last Post: Maskikon
  Koniec z "subskrypcjami" appareil 7 2.934 29-09-2013 11:48
Last Post: Greston
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 225.289 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 40 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5