Post Reply 
Quasand- Koniec działalności
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #82
RE: Quasand- Koniec działalności
(11-08-2011 19:41 )SeedPL Wrote:  W sumie Quasand miał sporo racji.
Świetnie podsumował wszystkie bezwartościowe komentarze, o dziwo te pozytywne.
Nie wiem, czy ludzie celowo źle odebrali, to co on powiedział gdy się pożegnał?
Z tego co zrozumiałem to on "zmieszał z błotem" wszystkie te dzieci, które mu spamowały wiadomościami "kiedy kolejny odcinek" etc. A nie wszystkich jego widzów.
Nie rozumiem gdzie ta racja niby leży. Quasand sprawiał wrażenie kogoś, kto od wczoraj wlączył YT i jest zdziwiony marnym poziomem. Przy swoim bełkocie nie wspomniał jakoś o próbach uświadomienia ludzi, podwyższenia poziomu..nie. On po prostu wrzucał fabularyzowane majkrafty, uważał za dzieła sztuki i tyle. A potem 'buuu, dzieci mnie nie doceniają'. Gdzie dialog, gdzie świadomość?

Quote:Wrócił z powodu tego iż dostał partnera, owszem. Jednakże robi się taka moda na nienawidzenie kogoś. Nie raz widziałem wiadomości na jego kanale typu "wszyscy wyzywają? to ja terz! Ty(...)". To wszystko ma na celu dowartościowanie się.
On miał taką oglądalność, fajne filmy robił, dużo wyświetleń. O widzę, że coś się mu zaczyna rujnować. Haha, spada w dół, dopierdolmy go bardziej!
Przeginania w jedną i drugą stronę w stadnych zachowaniach nie da się do końca wyplenić i zapewne jest sporo ludzi, którzy tak właśnie działają. Zauważ jednak, że negatywna reakcja publiki nie wzięła się z niczego innego, jak z 'pożegnania Quasanda', gdzie biedny i niedoceniony artysta zwyzywał ludzi. Mija nieco czasu i biedny artysta nie jest już taki biedny, a to, co go bolało, już nie boli. Lub znika w diabły.

Quote:Co do samego partnera, to był jeden z jego celi. Zrealizował go.
Cele można porównać do marzeń, więc na pewno podniosło go to na duchu i zmotywowało do dalszej produkcji filmów. I to wcale nie głupich, bo chce pomagać tym nowym jak kręcić machinimy w jego stylu. Nie widzę w tym nic złego. Aż tak ludzi boli, że chce sobie ktoś zarobić na jego własnej pracy?
Proste pytanie - jakim cudem partner go zmotywował? Przecież dostał go za wyświetlenia, czyli za majnkraft. Nie swój rzekomy artyzm, a za to, co tak potępiał w rozdmuchanym pożegnaniu. Plus, te niedobre dzieci pomogły mu w realizacji tego 'marzenia'. Zatem jak to motywuje?

Quote:Nazywa się artystą. Ma do tego prawo, subiektywnie uważam, że Senności sztuką była.
Jak każdy wartościowy film.
Wcześniej własnie twierdziłem, że jest tu sporo megalomanii i narcyzmu. Przemyślałem to i dochodzę do wniosku, że gość jest po prostu szczery i zna wartość tego co robi.
Do nazywania siebie artystą Quasand ma takie samo prawo jak ja być prezydentem Łotwy - we własnej fantazji. Zastanawiałeś się wcześniej, czy boli kogoś to, że Quasand będzie zarabiać na filmikach. Może niektórych tak. Myślę jednak, że więcej ludzi mierzi fakt hipokryzji tego człowieka, któremu parter osłodził wszelkie wcześniejsze niedogodności. Artysta? Artysta użala się nad sobą? Nie umie myśleć logicznie i wraca do tworzenia, bo mecenasa znalazł? Nie żartuj.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
12-08-2011 01:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Quasand- Koniec działalności - Lavos - 12-08-2011 01:19

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Koniec Bezkarności "hejterów" fszeker 15 6.365 25-02-2014 12:17
Last Post: Maskikon
  Koniec z "subskrypcjami" appareil 7 2.934 29-09-2013 11:48
Last Post: Greston
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 225.289 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 18 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5