Post Reply 
Quasand- Koniec działalności
Author Message
Rodzynka Offline
*

Posts: 2
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #126
RE: Quasand- Koniec działalności
Nawiązując do wypowiedzi Sir CaT, też myślę, że Rock zachował się w sposób...hmm...nieodpowiedni? Bycie neutralnym nie ma zalet w tym wypadku, a to Jego zdanie "albo mówię o kimś dobrze, albo nie mówię wcale" nic do tej sprawy nie wnosi, ponieważ Rock nic na temat Qusand'a konkretnego nie powiedział. W filmie ciągle (moim zdaniem oczywiście) "owijał w bawełnę".

Co do samego odejścia i powrotu Quasand'a to myślę, że jest jasne, że swoim zachowaniem pokazał jaki jest zadufany w sobie, małostkowy i cholernie napalony na kasę. partnerstwo YT powinno byś wyróżnieniem i tylko dodatkiem do pracy jaką użytkownicy wkładają w filmy, a nie głównym celem założenia konta i kręcenia filmów.

Niektórzy z Was pewnie uważają, że jako dziewczyna nie mam zbyt dużego pojęcia o świecie gier, więc ta opinia dla nich jest nieważna, ale śledząc ten temat poczułam, ze tak jakby muszę się tu wypowiedzieć ;)

"Złych wspomnień nie musisz brać ze sobą. I bez tego będą cię prześladować"
17-08-2011 19:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Quasand- Koniec działalności - Rodzynka - 17-08-2011 19:45

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Koniec Bezkarności "hejterów" fszeker 15 6.365 25-02-2014 12:17
Last Post: Maskikon
  Koniec z "subskrypcjami" appareil 7 2.934 29-09-2013 11:48
Last Post: Greston
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 225.289 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 16 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5