Post Reply 
Quasand- Koniec działalności
Author Message
Sir CaT Offline
*

Posts: 3
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #127
RE: Quasand- Koniec działalności
Droga Rodzynko wa wiem że choć mało ale jednak jest troche dziewczyn co sa zapatrzane w świat gier jak my, Znam jeden przykład moja znajoma z skype nie ważna jaka gra ona zagra :} i pewnie z tobą tak samo co mnie bardzo cieszy. Ponieważ jest to frajda pograć z płcią przeciwną, Wiec miło też mi sie czyta dziewczyn które wnosza swoje zdanie do dyskusji

Co Do Tematu :

Jak widać Ludzie MINUSUJA ( to plus ) a jakieś inne jak by ich nazwać nie obrazajac :C UFO good ;d dają plusy ( minusy )
Co Dalej :
Wyszedł niby nowy filmik na potrzeby jego poradników a każdy głupi wie że to dla kasy żeby ludzie weszli na niego i mu nabili w 2 filmiku kasę ;/
nie wiem ile ma wyświetleń ale wiekszość co go wyświetla, a raczej połowa to osoby minusujace go ( DZIEKUJE WAM!! :D )


Co Dalej Gnomek odzyskał konto i miał rozmowę z Hakerami ( HAHAHA smiechu warte)
Prawda jest jedna taka że gnomek chciał sobie zrobić tragedie że go shakowali ale odzyskał, no prosze was i jeszcze jakoś napisali |że ty niszczysz quasanda my niszczymy ciebię| hahaha SHITTTT :C

Powiedz gnomek jak można wymyślić lepszą bajeczkę na dramat nie chce mi sie czytać nawet 1 strony z forumowego tematu o tobię bo mi |żal| słuchania twojej bajeczki jak mi ktoś powiedział że niby shakowali cie i gadaleś z nimi hahahahah KPINYYYYY i mam to gdzieś kto mi teraz tu wbije na mnie i tak mnie to nie interesuję.
//typowe- czytać się nie chce a pisać to piszą

Po 2 <> nie polega na tym żeby sie ujawniać a co dopiero pisać z osobami shakowanymi dziekuje, dowidzenia. Jeszcze jedno jeżeli już masz jakis dowód że to {prawda} hack daj mi go to cie przeprosze ale narazie nie mam na to dowodów by ci ufać
//inny temat był na dyskutowanie tego

Co Do Niezapominajka zrobiła nowe konto i tam chyba nie ma quasanda jak dobrze :) Nasz Justin Biederek w polskiej edycji Czyli quasanda.
Tylko że on wyszedł na tym gożej niz justin bo justin jest na topie i kase wzbija a quasanda spada na dol :((
(This post was last modified: 20-08-2011 08:15 by punio7.)
19-08-2011 23:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Quasand- Koniec działalności - Sir CaT - 19-08-2011 23:14

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Koniec Bezkarności "hejterów" fszeker 15 6.365 25-02-2014 12:17
Last Post: Maskikon
  Koniec z "subskrypcjami" appareil 7 2.934 29-09-2013 11:48
Last Post: Greston
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 225.289 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 31 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5