Post Reply 
Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
Author Message
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
1. Nie jestem gestapo (jak co poniektórzy) nie muszę sprzedawać
2. Na czytanie twoich "koszkih szali" szkoda mi czasu.
3. Na warna może zasłużyłem ale sorry - brzęczysz przy każdej okazji, że na PN.pl nie traktują każdego równo a sam co w tym momencie robisz?
4. Niespodziankę? Jaką? Jaka? Używaną opnę od tira? Reduktor kuchenki polowej? A zapachowa choinka morska? LoFfFcIaM NiEsPoSzIeWaNeCzKi!
5. Swoja droga skoro "grozisz mi" tą "niespodzianką", to może zrobisz coś jeśli okaże się, że ja mam rację? Może podasz się do "moderatorskiej" dymisji?
6. Punio - wtedy żadnego mojego obrazu nie miał - to był jeden z moich pierwszych postów. No może po tym, że na SB stwierdziłem, że w całym tym dymie z Rockiem forumowicze a szczególnie on zachowują się jak małe dzieci. Poza tym gdyby nawet - nie uważasz, że moderator w każdej sytuacji powinien być obiektywny? W sumie tego samego oczekuje na PN z tego co zrozumiałem po tym całym lamencie na SB.
7. Swoja drogą ty też Punio jesteś niekonsekwentny. Zwróciłem ci na to uwagę - odpisałeś, że dałeś mu czas na edycję. I jakoś z tego powodu warna mu nie dałeś - dopiero później gdy posunął się jeszcze dalej. Idąc dalej w tym samym temacie dostałem warna (jaka niespodzianka, że od Gika) a sam próbowany bvć być gorzej obrażany i jakoś ta osoba warna za to nie dostała
(This post was last modified: 24-08-2011 20:48 by vlodek2532.)
24-08-2011 20:40
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach - vlodek2532 - 24-08-2011 20:40

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  ACTA ,czyli nowy porządek Blitz 20 5.235 28-06-2012 00:17
Last Post: iskradeus
  Forum schodzi na psy a może na dzieciaki ?? aBizonxD 18 5.092 11-08-2011 10:27
Last Post: Gik
  Zagrajmer idealny-czyli nie dawać się opętać popularności. RIG 9 2.980 26-06-2011 16:27
Last Post: Sworson
  Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. thefifiasek 114 25.924 08-05-2011 22:13
Last Post: Roofix

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 19 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5