Post Reply 
Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #18
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
Od dnia powstania PN wiadome mi było, że cała, khe, khem, 'akcja' służy tylko podbijaniu ego jej organizatorów. Powstanie forum odbyło się tylko dlatego, że biedacy nie mogli tłamsić krytyki innych, dlatego musieli sobie zrobić bezpieczną oazę, gdzie masy dzieciaków ze zdecydowanie za dużą ilością wolnego czasu będą z zapałem włazić im w dolną część pleców. Oczywiście wszystko co jest odmienne od tej jakże szlachetnej koncepcji forum PN musi być szybko usunięte. Nie chcą przecież siania jakichś wywrotowych myśli, prawda?

Spotkałem dużo forów, które były mocno porąbanymi przybytkami Internetu. Na jednym na przykład usuwano moje wpisy, bo zacząłem argumentować swoje wypowiedzi (moderator stwierdził, że takie osoby jak ja trzeba banować, hyh), na innym nie uważałem za celowe napisanie czegoś o sobie, a jedna osoba wpisała w google mój nick i założyła, że każdy wynik oznaczą tą samą osobę..najwięcej jednak lulzu oferowało i oferuje mi forum CDA. Tam moderator nie potrafi argumentować swojej wypowiedzi, a tylko szydzi, ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem, a posty forumowych pupilków oraz prywata znaczą więcej niż nieco przyzwoitości pierwotnej. Plus mają diabelnie głupi regulamin (nie wolno napisać nic o pifffku, bo dzieci tam przebywający rzucą się do monopolu).

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
25-08-2011 10:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach - Lavos - 25-08-2011 10:38

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  ACTA ,czyli nowy porządek Blitz 20 5.235 28-06-2012 00:17
Last Post: iskradeus
  Forum schodzi na psy a może na dzieciaki ?? aBizonxD 18 5.078 11-08-2011 10:27
Last Post: Gik
  Zagrajmer idealny-czyli nie dawać się opętać popularności. RIG 9 2.980 26-06-2011 16:27
Last Post: Sworson
  Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. thefifiasek 114 25.843 08-05-2011 22:13
Last Post: Roofix

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 6 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5