Post Reply 
Komentarz - 'Ja Ci pokażę, co zrobiłbym inaczej i oczywiście lepiej!'
Author Message
MrZupapl Offline
*

Posts: 183
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Komentarz - 'Ja Ci pokażę, co zrobiłbym inaczej i oczywiście lepiej!'
Troszkę chaotycznie zabrzmiał mój post...
(16-02-2011 15:16 )MrZupapl Wrote:  Wydaje mi się, że warto poruszyć pewne, dość powszechne zjawisko. Wytykania 'błędów' w sposobie grania. Jaki cel ma osoba, która będzie mówiła np.
'to mogłeś zrobić w ten sposób...' albo 'tak się nie robi, bo można robić lepiej. Ja robię...'

(16-02-2011 15:16 )MrZupapl Wrote:  Uważam, że jeżeli coś zrobiłeś inaczej w grze niż podają najlepsze poradniki, ale udało Ci się przejść / wykonać jakąś misje, to też zrobiłeś to dobrze.

Chodziło mi o ten specyficzny rodzaj komentarzy do gier, w których jest wiele możliwości i ścieżek, którymi możemy podążyć. Chodzi mi dokładnie o te komentarze, które mówią, że w sposób w jaki Ty przeszedłeś dany etap jest gorszy od sposobu osoby komentującej.

Chciałem poznać wasze zdanie na temat tych komentarzy, jak je odbieracie, jak sobie poradzić z takimi komentarzami (olać, 'zaatakować', skasować?, a może podziękować?), a w ostateczności... zna ktoś jakieś dobre pomysły na życzliwe zniechęcenia 'wspomagacza'?
16-02-2011 20:56
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Komentarz - 'Ja Ci pokażę, co zrobiłbym inaczej i oczywiście lepiej!' - MrZupapl - 16-02-2011 20:56

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5