Post Reply 
Jakiej muzyki słuchacie?
Author Message
Fvinter Offline
*

Posts: 4
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #101
RE: Jakiej muzyki słuchacie?
Zaczęło się od Metalliki, lub jeszcze wcześniej od wynalazków typu Breaking Benjamin. Zaczęło się i tak się już od trzech, czterech lat toczy. Słuchałem Metalliki, SoaDu, AC/DC, Iron Maiden, był też moment załamania z Sabatonem. W końcu tocząca kula zmieniła tor na trochę inny i dziś słucham przede wszystkim Gojira i Opeth (nie będę odmieniać bo walnę błąd pewnie), trochę Amon Amarth, Manowar a ostatnio zaczynam zapoznawać się z Devinem Townsendem, Meshuggah, Proghma C i pojedynczymi utworami Boards of Canada.
29-09-2012 23:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
DonVanila Offline
*

Posts: 4
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #102
RE: Jakiej muzyki słuchacie?
Słucham oraz tworze rap :>
30-09-2012 11:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kinga Offline
*

Posts: 3
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #103
RE: Jakiej muzyki słuchacie?
Tak naprawdę nie mam określonego zainteresowania muzyką. Słucham wszystkiego oprócz house'a, disco-polo i różnych raczej bardziej oddalonych zagranicznych, że tak to ujmę "muzyków", jednak najczęstsze kawałki jakie puszczam to zapewne będzie metal, heavy metal albo hard metal czasem też zahaczę o death metal. Również często można w moim pokoju usłyszeć Skrillex'a, różnych dj'ów, a nawet... Uwaga... J-pop (sic!)! Te słitaśne pioseneczki, które śpiewają słodziutkie japonki! Razem z moim najulubieńszym death metalem moim zdaniem tworzy mieszankę wybuchową i to dosłownie.
12-12-2012 21:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bartekromet Offline
*

Posts: 4
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #104
RE: Jakiej muzyki słuchacie?
Ja słucham Reggae,hip hop,Rap,Rock, Lubie wszystko no ale Metal nie jest dla mnie :)
14-12-2012 20:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #105
RE: Jakiej muzyki słuchacie?
A ja od dawna słuchałem rocka(najczęściej polskiego, Perfect, Kukiz, Sztywny Pal Azji), potem posłuchałem SOAD'u i od tego zaczęła się moja przygoda z metalem, początkowo tylko SOAD, lecz później ukierunkowałem się i do dzisiaj słucham głównie Power Metalu, Rocka i Rocka Patriotycznego(Irydion)
14-12-2012 21:21
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MircoCroCop Offline
*

Posts: 101
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #106
RE: Jakiej muzyki słuchacie?
Rap się zgadza.
14-12-2012 21:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
WereWolf Offline
*

Posts: 11
Joined: Aug 2013 {socialsites}


Post: #107
RE: Jakiej muzyki słuchacie?
Czego słucham? To co lubię.
20-08-2013 18:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #108
RE: Jakiej muzyki słuchacie?
@up Zdziwiłbym się, gdybyś słuchał tego, czego nie lubisz.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
20-08-2013 21:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ErykCoa Offline
*

Posts: 41
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #109
RE: Jakiej muzyki słuchacie?
Infelicity, ja np. czasami na YT przypadkiem trafię na filmik Roja i usłyszę jego głos, ale nie wiem czy to technicznie można zaliczyć do muzyki.
20-08-2013 21:43
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #110
RE: Jakiej muzyki słuchacie?
Ale oczywistą sprawą jest to, że temat ma w celu zawierać informacje o preferencjach muzycznych userów, więc wiadome jest to, że preferują to, co lubią.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
20-08-2013 22:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5