Post Reply 
Zarabianie na YT
Author Message
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: Zarabianie na YT
(26-02-2012 18:03 )Gimper Wrote:  
Quote:Stary, napisz cokolwiek i ci zatwierdzą bo nikt tego nie czyta.
Bullshit.

dokładnie niestety czytają myślisz że bym nie wpisywał byle czego gdyby nie sprawdzali. Dlatego się pytam co tam trzeba wpisać by zatwierdzili.

Gimperr zakładam że zarabiasz xd -_- możesz powiedzieć co tam wpisujesz?
26-02-2012 21:12
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Zarabianie na YT
(26-02-2012 18:03 )Gimper Wrote:  
Quote:Stary, napisz cokolwiek i ci zatwierdzą bo nikt tego nie czyta.
Bullshit.

Jak przeczytają to mu i tak tego lets playa odrzucą i tyle. Wystarczy poczytać relacje ludzi którzy zgłosili się do partnera i "nagle masowo YT zaczął im blokować monetyzacje w filmach" ;)


kubn2 napisz tak

"Film przedstawia mój poradnik jak krok po kroku przejść grę XXX. W materiale jako tło wykorzystano film z gry.

Link do strony gry/licencji: LINK"

Zaznacz też tam ptaszek, że to materiał z gry czy tam oprogramowania.

IMO i tak ci zablokują jak się przyglądną ;>

Co do zatwierdzania to mi zatwierdza po zgłoszeniu od razu i chyba innym też. Potem co najwyżej mogą ci odrzucić i jak tak zrobią kilka razy to tracisz monetyzacje na koncie.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
(This post was last modified: 27-02-2012 08:57 by Sou.)
27-02-2012 08:55
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: Zarabianie na YT
(27-02-2012 08:55 )Sou Wrote:  
(26-02-2012 18:03 )Gimper Wrote:  
Quote:Stary, napisz cokolwiek i ci zatwierdzą bo nikt tego nie czyta.
Bullshit.

Jak przeczytają to mu i tak tego lets playa odrzucą i tyle. Wystarczy poczytać relacje ludzi którzy zgłosili się do partnera i "nagle masowo YT zaczął im blokować monetyzacje w filmach" ;)


kubn2 napisz tak

"Film przedstawia mój poradnik jak krok po kroku przejść grę XXX. W materiale jako tło wykorzystano film z gry.

Link do strony gry/licencji: LINK"

Zaznacz też tam ptaszek, że to materiał z gry czy tam oprogramowania.

IMO i tak ci zablokują jak się przyglądną ;>

Co do zatwierdzania to mi zatwierdza po zgłoszeniu od razu i chyba innym też. Potem co najwyżej mogą ci odrzucić i jak tak zrobią kilka razy to tracisz monetyzacje na koncie.

omg~!!!!!! dzięki po chwili już zarabia hah. Sub od mnie i łapka w górę pod filmami ;)
27-02-2012 14:14
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #14
RE: Zarabianie na YT
no to się nacieszyłem działało ale na krótką metę teraz znowu utknęło -_-
ok niech pan moderator wybaczy że post pot postem, ale można temat zamknąć. Odkryłem (żadne odkrycie), że trzeba sporo pozmieniać by zatwierdziło, a najważniejszy jest link do licencji.
(This post was last modified: 27-02-2012 18:59 by kubn2.)
27-02-2012 18:39
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #15
RE: Zarabianie na YT
U mnie są problemy z tym, ostatnio wrzucam takie coś w opis i śmiga:

This is a video of me giving instructions how to finish game Doom: TNT Evilution, created and published by Id Software.
I'm providing commentary on what is occurring onscreen, it have educational value.
Here is a link to the Doom license terms: http://www.doomworld.com/vb/doom-general...ense-eula/

[Image: t43eX.jpg]
27-02-2012 20:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Zarabianie na YT
(27-02-2012 20:39 )Gimper Wrote:  U mnie są problemy z tym, ostatnio wrzucam takie coś w opis i śmiga:

This is a video of me giving instructions how to finish game Doom: TNT Evilution, created and published by Id Software.
I'm providing commentary on what is occurring onscreen, it have educational value.
Here is a link to the Doom license terms: http://www.doomworld.com/vb/doom-general...ense-eula/


Też kiedyś takie dawałem i zaakceptowalo a po 3 miesiącach zaczęło wszystkie te filmy po kolei odrzucać;) YT ma wyraźnie napisane że let's play nie może być monetyzowany i na każdym kroku to powtarzają.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
27-02-2012 20:54
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ADominacja Offline
*

Posts: 210
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #17
RE: Zarabianie na YT
Może to dlatego, że niepoprawne gramatycznie?
27-02-2012 22:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #18
RE: Zarabianie na YT
Trochę się pobawiłem z formą i z filmami i mam małe rady:
-nie może być za duzo filmów przesłanych do sprawdzenia bo ciągle jest sprawdzania
-Nie akceptuje licencji EA oraz Warner Bross (tu nadal będę uzupełniał)
-Activision nie ma problemów

Powyższą listę będę uzupełniał. Nie wiem czemu yt nie chce jednych firm zaakceptować bo co bym nie zrobił to filmiki z cod'a mi zapisze do zarabiania bez problemów, a z BF3 czy ME3 (Demo) czyli link do licencji EA nie zatwierdzi.


aaa... i Gimperr język automatowi też nie robi różnicy, przynajmniej w moim wypadku.
(This post was last modified: 28-02-2012 15:30 by kubn2.)
28-02-2012 15:20
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: Zarabianie na YT
YT sprawdza w jakim języku jest napisana wiadomość i wysyła ją najprawdopodobniej odpowiednim komórkom na świecie;) (komu wysyła to nie wiem ale sprawdza na 100% bo w mailach z supportem jest wygenerowana ta informacja).

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
28-02-2012 15:37
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #20
RE: Zarabianie na YT
sou a Ty możesz zarabiać jeżeli tak to czy możesz zarabiać na filmikach na których masz bf3?
28-02-2012 15:47
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Zablokowane Zarabianie S0NikX 11 4.606 21-08-2012 23:56
Last Post: lowo

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5