Post Reply 
Wyzywam was.
Author Message
TaboretPL Offline
*

Posts: 68
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: Wyzywam was.
(12-03-2012 15:04 )apparatus Wrote:  \ Swoją drogą, co do tych ciekawych budowli. Czemu ludzie nadal utrzymają, że takie wielkie leje w ziemi otoczone szkłem, jak jej paskudny "Coś" robią ręcznie? To strzał w stopę, bo albo faktycznie się to robi i wychodzi się na osobę, która chyba ma jakieś problemy ze zorganizowaniem własnego czasu i poświęca aż za dużo uwagi cyfrowym klockom (Asperger?)

Ja tam osobiście lubię budować podziemne kompleksy i tak robię to na survivalu, nie używam mc editów i innych programów tego typu po prostu kopię sobie (dodatkowo mam sporo materiałów z takiego kopania na inne budowle) a gdy już kończę wykopanie takiej podziemnej komnaty i patrzę jaka jest duża to po prostu odczuwam satysfakcję. Wystarczy codziennie poświęcić godzinę albo dwie na minecrafta i etapami kopać taką budowlę by ją ukończyć to że inni spędzają przy minecrafcie zbyt dużo czasu to już inna historia.

[Image: images?q=tbn:ANd9GcQq2NzBnDAx6Op7-8qL3zh...WISDPWkIrC]
12-03-2012 16:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Wyzywam was.
@Taboret Swoją drogą oni grają na trybie multiplayer Minecrafta. Swoją drogą prawdopodobnie grają sobie na swoim serwerze. Swoją drogą wpisaniem jednej komendy można zmienić tryb Survival na Creative. Swoją drogą prawdopodobnie budują nie na wizji. Heh.

Bardzo ciekawy komentarz znalazłem w filmie MMM. Jest on "wyłapkowany" i oceniany jako "najlepszy komentarz". Autorstwa użytkownika kamil9487

"kto lubi madzie łapka w górę" - to dobrze pokazuje jakie odbywa się tam ssanie.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
(This post was last modified: 12-03-2012 17:11 by Infelicity.)
12-03-2012 17:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: Wyzywam was.
Podobnie jak z Niezapominajką. Ale dodajmy do tego, że dała link do swojego zdjęcia + nagrała vlog, czy też parę vlogów (nie wiem). Koniec dyskusji ;)
12-03-2012 18:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bossek Offline
*

Posts: 27
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Wyzywam was.
Gdyby nie CTSG i wiele innych osób jak mniej znany myszu itd. to by się raczej nie wybiła :)
w końcu oni ją polecili :)
12-03-2012 20:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: Wyzywam was.
Jak to czytam to myślę sobie, że dobrze kojarzyć z wspomnianych tutaj osób tylko jedną z nich ;)

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
12-03-2012 20:21
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #16
RE: Wyzywam was.
(12-03-2012 20:13 )bossek Wrote:  Gdyby nie CTSG i wiele innych osób jak mniej znany myszu itd. to by się raczej nie wybiła :)
w końcu oni ją polecili :)

nie przez CTSG. Ponieważ on się wybił na majnklafcie i polecił ją i ona też zaczęła nagrywać majnkrafta. Więc tak naprawdę wszystko zależy od tego czy nagrywasz minecrafta czy nie.
12-03-2012 21:43
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #17
RE: Wyzywam was.
Quote:Filmiki o grach nagrywane przez dziewczynę:)

Ot, cały sekret. Wyjawiony od razu na stronie głównej kanału.

Ciekawe, czy w Audacity można znaleźć takie ustawienie, które pozwalałoby przemawiać kobiecym głosem. Wyobrażacie to sobie? Założyć sobie kanał zagrajmy na YT i udawać, że jest się kobietą. Ciekawe, ile czasu by zajęło dobicie np. do 1000 widzów?

[Image: aqI8D.jpg]
12-03-2012 22:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #18
RE: Wyzywam was.
@Gik Dodajmy Minecraft, fałszywe zdjęcie atrakcyjnej dziewczyny i już się zlatują minefagi-fapboye.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
12-03-2012 22:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #19
RE: Wyzywam was.
Nad tym właśnie myślałem. Minecraft, Tumb Rajder, Call of Duty, League of Legends (orgazm na miejscu) weźmie się zdjęcie jakiejś zdziry z fejsbuczunia, wyżebra się polecenie u CTSG i voila!

[Image: aqI8D.jpg]
12-03-2012 22:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #20
RE: Wyzywam was.
Nie wiem, czy tak by się dało, ale mogłoby to być niezłe. A wracając do popularności: domyślacie się pewnie, jaką reakcję wywołał ten vlog, c'nie?


(This post was last modified: 13-03-2012 00:20 by Roofix.)
13-03-2012 00:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5