Post Reply 
Tivolt zbanowany
Author Message
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: Tivolt zbanowany
Contentid chyba zaczął działać a nie zwariował :D Monetyzacja gameplay'i, monetyzacja materiałów z osobami postronnymi, brak inormacji o licencji do wykorzystywanej muzyki...

Ludzie myślą, że jak klikną monetyzacje i zacznie działać po minucie bo mają partnera to już jest wszystko ok o_O

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
04-05-2012 22:05
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Dexarz Offline
*

Posts: 40
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Tivolt zbanowany
Między innymi ja straciłem tą możliwość, choć nigdzie nie mam napisane, że nie mogę (nawet na starej stronie przesyłania, jeszcze wczoraj miałem napisane "Do 15 minut" bez opcji weryfikacji, dziś już ograniczenia nie mam). Ja co kilka minut wrzucam próbny materiał 20 min i sprawdzam na bieżąco czy załatali błąd czy nie.
W ogóle YT odpierdziela od 1 Maja jakieś akcje, gdzie to co poniektórzy ( ja m.in, Rojo też) nie mogli zapisać ustawień zarabiania i po prostu trzeba było to na kilka godzin olać. W moim przypadku około godziny 18 zostało to naprawione.

@up Raczej wariuje. Jeszcze wczoraj miałem na koncie napisane "Nie ma dobrej opinii" jeśli chodzi o roszczenia, choć żadnych nie miałem (link kierował na pustą listę domniemanych roszczeniowych filmów). Nie tylko ja tak miałem, dużo osób w komentarzach mi napisało o takiej samej sytuacji, już nie mówiąc o supporcie, gdzie średnio co 20 minut ktoś pisał o tym problemie.

Tak się chwile zastanawiałem czemu to tak nagle zablokowali możliwość wysyłania dłuższych filmów co poniektórym, może miejsce na serwerach im się kończy? just kidding.

I czy to, że Tivolt dostał banana może mieć związek z jego partnerstwem korporacyjnym? Może YT powoli zabiera się za takie lewe konta partnerskie i daje bany?
Co ciekawe, Tivolta zbanowali niby za spam. Ale jaki? Owszem wysyła on dużo filmów ( no mniej niż za początków działalności), ale żeby uznać częste wysyłanie za spam? Jakoś nie mogę w to uwierzyć. To już prędzej rozumiem jakby tivolt wysyłał dużo spamu do ludzi na skrzynkach, ale to też dziwne. Anyway zobaczymy.

@down
Właśnie tego do końca nie rozumiem
(This post was last modified: 05-05-2012 00:19 by Dexarz.)
04-05-2012 22:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: Tivolt zbanowany
Ale o jakim ty banie mówisz? Przecież może wrzucać filmy itd;]

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
04-05-2012 23:46
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #14
RE: Tivolt zbanowany
Sou coraz bardziej zbliżasz się tutaj do pomówień, przyhamuj trochę, jeśli nie potrafisz/nie chcesz udowadniać, że to takich naruszeń dochodzi.
05-05-2012 00:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: Tivolt zbanowany
(05-05-2012 00:36 )apparatus Wrote:  Sou coraz bardziej zbliżasz się tutaj do pomówień, przyhamuj trochę, jeśli nie potrafisz/nie chcesz udowadniać, że to takich naruszeń dochodzi.

Przeleć się po jutubach polskich i zobacz gdzie ci reklamy wywala;>

Dziwna sprawa z tym Tivoltem bo konto mu działa (w końcu wrzucił film i powiedział że ma bana :D). No to co mu mogli zbanować? 15 minutowe limity wariowały już od kilku dni a dzień temu wpakował film 28 minutowy więc to też nie to (nie mówiąc o tym że ten limit już większości osób pościągali i chyba nikt by konta nie zmieniał przez bugi;).

Jak dla mnie pozostaje adsense bo to jedyne co mu mogli zablokować. Dodatkowo jest dużo różnych możliwości żeby dostać bana na adsense :p

Tylko jeśli to to to mamy problem bo w adsense jest zabronione:

"(j) tworzenia nowego konta w celu korzystania z Programu po rozwiązaniu przez Google niniejszej Umowy z Uczestnikiem z powodu naruszenia przez niego jej postanowień;"

Czyli jak się dostanie bana na adsense to już nie można kolejnego konta założyć. Znaczy założyć można ale z tego co czyta się forum pomocy google, zostanie ono ponownie zablokowane jak się zorientują;)

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
(This post was last modified: 05-05-2012 10:14 by Sou.)
05-05-2012 10:13
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #16
RE: Tivolt zbanowany
Sou, gadasz od rzeczy bo nie znasz sytuacji, także pozwól że Ci to objaśnię:

- konto Tivolta jest podpięte do dziwnej firmy partnerskiej która jest tragicznie zorganizowana, nie potrafią nic poradzić na większość problemów a na dodatek sami tworzą nowe. Na dodatek udupili go na 3 lata z podpięciem do ich systemu na tragicznych warunkach. To trochę jak z pomarańczką, z tym że ci tutaj są wypłacalni (ale stawki i problemy które tworzą są śmieszne)
- Tivolt żadnego bana nie dostał, zniknęła opcja claimowania i otrzymał informację że dostał karę za spam, bez żadnego głębszego wytłumaczenia, co jest sytuacją lekko komiczną.

[Image: t43eX.jpg]
05-05-2012 10:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: Tivolt zbanowany
No to już trochę wyjaśnia... Ludzi powinno się przestrzegać przed tymi sieciami partnerskimi bo większość pewnie nie odmówi jak dostanie możliwość partnerstwa, a z tego co widać to same problemy później ;o

No to w takim razie dobrze, że na adsensa mu nie wleźli bo tak jak pisałem w poprzednim poście, jak się zbierze tam bana to po zabawie.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
05-05-2012 10:44
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #18
RE: Tivolt zbanowany
Po za tym Sou Ty nie zarabiasz na filmach z grami ale Rock, Rojo, CTSG, Gimper( xD ) i inni zarabiają i za to rzadko się bany dostaje w sumie wcale się nie dostaje, tlkyo , że Ty czytasz co YT tam na skrobał i tego bez sensu (wg. mnie) przestrzegasz . Prawdopodobieństwo, że złapiesz bana za to to jakieś 0,01%.
05-05-2012 13:55
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrZupapl Offline
*

Posts: 183
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #19
RE: Tivolt zbanowany
Czy komuś już normalnie działa YT z tymi limitami?
05-05-2012 14:32
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Flothar Offline
*

Posts: 21
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #20
RE: Tivolt zbanowany
Nie wiem jak inni, ale ja nadal nie mogę wrzucić filmu który ma więcej niż 15 min. Niby gdy wchodzę w zakładkę prześlij film nie ma już informacji o tym że dla tego konta filmy 15 minutowe zostały zablokowane, a nadal nie da rady. Może to jakiś błąd jest? Mogę to gdzieś zgłosić?
05-05-2012 15:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5